Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1786436309401
Servicii de reparații auto (repetat)
Завершена
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
269 705,16 MDL
До дедлайна
истёк
01.09.2026 09:00 UTC
Электронный аукцион: 02.09.2026 12:00 UTC
Лоты
2
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Предложений не поступило
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Servicii de reparații auto (repetat)
Параметры закупки
- CPV
- 50 › 50100000-6 · Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
- Категория
- Услуги
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 269 705,16 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice · 269 705,16 MDL · 2026-08-11 → 2026-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
11.08.2026 · 08:31 UTC
Разъяснение условий
11.08.2026 → 17.08.2026 07:30 UTC
Принимают предложения
17.08.2026 → 01.09.2026 09:00 UTC
Исполнение контракта
10.09.2026 → 31.12.2026 09:29 UTC
Предметы закупки 10
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1.1 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Renault Master 2.8 TDI anul de producere 2000 win cod VF1FDBCH522531745) inclusiv piesele de schimb | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 2 | 1 | 1.2 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Renault Megane 2, motor benzina 1600 cm3 (VIN COD. VF1LM1B0H40241399 ) anul de prod. 2008. Inclusiv piesele de schimb | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 3 | 1 | 1.3 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Ford Transit 1995 cm3, anul de producere 2022, win cod (NM0EXXTTRENB36314) inclusiv piesele de schimb | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 4 | 1 | 1.4 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Renault Master 2.5 TDI anul de producere 2004, win cod (VF1EDCUH631170325) inclusiv piesele de schimb. | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 5 | 1 | 1.5 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Renault Fluence, motor motorina 1500 cm3, (VIN COD. VF1LZBS0545916288 ) anul de prod. 2011. Inclusiv piesele de schimb. | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 6 | 1 | 1.6 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Dacia Duster, motor benzina 1600 cm3 4WD, (VIN COD. UU1HSDC5G51665491 ) anul de prod. 2014, Inclusiv piesele de schimb | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 7 | 1 | 1.7 Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor de model Dacia Logan, motor benzina 1200 cm3, (VIN COD. UU14SDAG451330926 ) anul de prod. 2014, Inclusiv piesele de schimb | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 шт. |
| 8 | 2 | Vopsire auto | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 15 шт. |
| 9 | 2 | Tinichigerie auto | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 15 шт. |
| 10 | 2 | Sudare auto | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 5 шт. |
Лоты 2
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparații auto | 228 038,49 MDL | mun.Chişinău Str.Puskin-51 | 10.09.2026 → 31.12.2026 | Итог не подведён |
| 2 | Servicii de reparații auto adiacente (vopsire auto, tinichigerie auto, sudare auto) | 41 666,67 MDL | mun.Chişinău Str.Puskin-51 | 10.09.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
Документы 8
Решения о присуждении 1
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| 2 | — | Предложений не поступило | 01.09.2026 09:00 UTC |