Finalizată
CPV 50800000-3
Reparația cabinelor ascensoarelor din blocurile de locuit
Valoarea lotului
3 950 000,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
10.08 19:30→ 20.08 11:00
Depunere
20.08 11:00→ 01.09 11:00
Evaluare
01.09 11:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Reparația cabinelor ascensoarelor din blocurile de locuit
50800000-3
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Cantitate: 140 Bucata
Documentele achiziției
4
PDF
anunt de participare.signed.pdf
Documentația de atribuire · 10.08.2026 19:30
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
14.09.2026 19:17 → 31.12.2026 19:17
108 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Mihai Eminescu, 33
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 50800000 · în 12 luni: 3242 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
254,1753 000,00 MDL
acest lot: 3 950 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 1075
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare · pe toată perioada578
achiziții
295
cu câștigător
44
nedesfășurate
85
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL POWER TEAM
(25)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 5080 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Reparații curente a încăperilor
Stegarescu Larisa
6 250,00
finalizat · atribuit
Reparații curente a încăperilor
Siscanu Polina
6 250,00
finalizat · atribuit
Reparații curente a încăperilor
Ciobanu Veronica
6 250,00
finalizat · atribuit
Reparații curente a încăperilor
Bostan Viorica
6 250,00
finalizat · atribuit
Deservirea tehnica
S.R.L. "NOMINAL GRUP"
7 031,04
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.