Lotul nu a avut loc
CPV 15800000-6
Produse de panificație Ialoveni
Valoarea lotului
7 525,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
nu s-au depus oferte
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
07.08 16:00→ 11.08 10:00
Depunere
11.08 10:00→ 14.08 10:00
nu s-au depus oferte
Evaluare
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc
nu s-au depus oferte
Obiectul achiziției
4
1
Piine alba din faina de cal. Sup
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 400 Bucata
2
Chiflă cu măgiun
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 100 Bucata
3
Croissante in asortiment
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 100 Bucata
4
Pîine cu semințe și maia
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 200 Bucata
Documentele achiziției
3
DOCX
documentația_standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 06.08.26.docx
Documentația de atribuire · 07.08.2026 16:00
PDF
anunt de participare august-octombrie 07.08.26.pdf
Documentația de atribuire · 07.08.2026 16:00
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
20.08.2026 → 30.12.2026
132 z.
Locul executării
or.Ialoveni
str. Alexandru cel Bun 25
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 15800000 · în 12 luni: 8643 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
299,05299 247,57 MDL
acest lot: 7 525,00 MDL
·în regiunea Ialoveni: 231
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Agentia Teritoriala de Asistenta Sociala Centru · pe toată perioada24
achiziții
11
cu câștigător
4
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL BAGUETTE
(13)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea produselor alimentare pentru perioada septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii ,,Ghiocel,, și Centrul de zi pentru copii
290 000,00
ofertare până 07.09 08:13
Diverse produse alimentare
109 119,79
ofertare până 07.09 09:00
Produse lactate
56 159,17
ofertare până 07.09 09:00
Fructe si legume
28 095,37
ofertare până 07.09 09:00
Produse de panificatie
6 643,98
ofertare până 07.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.