Вернуться в каталог
Государственная закупка·ocds-b3wdp1-MD-1786016409679
Achiziționarea produselor alimentare, Etapa II 2026
Завершена
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
514 000,00 MDL
До дедлайна
истёк
14.08.2026 14:00 UTC
Электронный аукцион: 17.08.2026 11:00 UTC
Лоты
4
Поданные предложения
9
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Победитель определён
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Achiziționarea produselor alimentare, Etapa II 2026
Параметры закупки
- CPV
- 15 › 15800000-6 · Diverse produse alimentare
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 514 000,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- I.P.SCOALA PRIMARA-GRADINITA S. MERENI, ANENII NOI · 514 000,00 MDL · 2026-08-06 → 2026-12-30 · Achiziționarea produselor alimentare , Etapa II 2026
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
21.08.2026 · 10:03 UTC
Разъяснение условий
06.08.2026 → 10.08.2026 13:00 UTC
Принимают предложения
10.08.2026 → 14.08.2026 14:00 UTC
Определение победителя
17.08.2026
Исполнение контракта
01.09.2026 → 31.12.2026 12:30 UTC
Предметы закупки 61
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Piept de pui | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 1 055 кг |
| 2 | 1 | Pulpa de porc degresată | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 700 кг |
| 3 | 1 | Pulpă de pui | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 610 кг |
| 4 | 1 | Tocatură de porc | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 285 кг |
| 5 | 1 | Tocatură de pui | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 285 кг |
| 6 | 2 | Lapte | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 1 500 л/сут. |
| 7 | 2 | Brinza | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 360 кг |
| 8 | 2 | Smîntînă | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 115 шт. |
| 9 | 2 | Cașcaval | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 119 кг |
| 10 | 2 | Chefir/bifidoc | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 1 000 шт. |
| 11 | 2 | Unt | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 640 шт. |
| 12 | 2 | Iaurt natural grecesc | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 1 800 шт. |
| 13 | 3 | Peste congelat | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 260 кг |
| 14 | 3 | Pește fileu somon | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 100 кг |
| 15 | 3 | Oua | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 7 000 шт. |
| 16 | 3 | Ulei de floarea soarelui | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 220 л/сут. |
| 17 | 3 | Gem | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 23 кг |
| 18 | 3 | Zahar | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 140 кг |
| 19 | 3 | Sare | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 80 кг |
| 20 | 3 | Făină de grîu | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 100 кг |
| 21 | 3 | Tăiței de casa cu oua | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 65 кг |
| 22 | 3 | Paste făinoase | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 168 кг |
| 23 | 3 | Făină de porumb | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 115 кг |
| 24 | 3 | Crupe de mei | 15800000-6 Diverse produse alimentare | 10 кг |
| Показать ещё (24 / 61) | ||||
Лоты 4
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse din carne Conform specificației | 220 000,00 MDL | s.Mereni (r-l Anenii Noi) Stefan cel Mare, 47 | 01.09.2026 → 31.12.2026 | Присуждено |
| 2 | Lot Lactate Conform specificației | 123 000,00 MDL | s.Mereni (r-l Anenii Noi) Stefan cel Mare, 47 | 01.09.2026 → 31.12.2026 | Присуждено |
| 3 | Diverse Conform specificației | 167 000,00 MDL | s.Mereni (r-l Anenii Noi) Stefan cel Mare, 47 | 01.09.2026 → 31.12.2026 | Присуждено |
| 4 | Produs Lactat Conform specificației | 4 000,00 MDL | s.Mereni (r-l Anenii Noi) Stefan cel Mare, 47 | 01.09.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
Вопросы и ответы 2
10.08.2026 05:54 UTC · lotul 1
Buna ziua, solicitam separarea lotului 1 in loturi separate pe tipuri diferite de carne/produse din carne, pentru a asigura libera concurenta si participarea producatorilor locali IMM.
Ответ заказчика: Bună ziua, stimate operator economic ,Autoritatea Contractată își menține structura Lotului 1 așa cum a fost publicată. Produsele incluse fac parte din aceeași grupă omogenă, iar gruparea lor este justificată prin necesitatea asigurării unui flux logistic unic de livrare și recepție a produselor alimentare din carne necesare instituției. Divizarea suplimentară ar îngreuna procesul de recepție și ar crea riscuri în respectarea meniului zilnic.Totodată,valoarea lotului este una proporțională și permite participarea largă a operatorilor economici de pe piață , conf.Legii 131/2015.
10.08.2026 08:25 UTC · lotul 1
În vederea susținerii întreprinderilor mici şi mijlocii (IMM) și facilitarea participării acestora la piața achizițiilor publice, precum și pentru stimularea concurenței, art. 39 al Legii nr. 131/2015 privind achizițiile publice prevede oportunitatea împărțirii pe loturi a contractelor de achiziţie publică şi a acordurilor-cadru.
Dacă nu recurge la atribuirea contractului pe loturi, autoritatea contractantă are obligaţia de a justifica decizia de a nu atribui contractul pe loturi.
Dimensiunea și obiectul loturilor se va stabili de către autoritatea contractantă:
- pe baze cantitative, adaptînd dimensiunea contractelor individuale rezultate astfel încît să corespundă mai bine necesităților autorității contractante și a capacităţii IMM-lor; sau
- pe baze calitative, în conformitate cu diferitele meserii şi specializări implicate, pentru a adapta conţinutul contractelor individuale mai îndeaproape la sectoarele specializate ale IMM-lor, sau în conformitate cu diferitele faze ulterioare ale proiectului.
Pentru fiecare lot în parte se va indica cel mai apropiat cod CPV și valoarea estimată, fără TVA, și se va menționa dacă este posibilă depunerea de oferte pentru un singur lot, pentru mai multe sau pentru toate loturile. Totodată, în cazul în care pot fi depuse oferte pentru mai multe sau pentru toate loturile, autoritatea contractantă poate limita numărul de loturi care pot fi atribuite aceluiași ofertant. Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite aceluiași ofertant, inclusiv orice alte criterii şi reguli care se vor aplica, urmează a fi indicate în documentația de atribuire.
Astfel, solicităm adaptarea loturilor mai îndeaproape la sectoarele specializate ale IMM-lor, prin divizarea lotului 1 in loturi separate. In caz de nedivizare, sunt create piedici artificiale și suplimentare pentru participarea IMM și producătorilor locali.
Ответ заказчика: Stimate operator economic, Autoritatea contractantă reconfirmă poziția privind menținerea structurii Lotului 1 în conformitate cu documentația de atribuire publicată, având în vedere următoarele argumente de ordin tehnic și juridic: Proporționalitatea valorii și accesul IMM-urilor: Valoarea estimată a lotului (220.000,00 lei fără TVA) este una proporțională și rezonabilă pe piață, fiind pe deplin accesibilă întreprinderilor mici și mijlocii. Prevederile art. 39 din Legea nr. 131/2015 nu obligă la divizare în mod necondiționat, ci oferă autorității dreptul de a stabili dimensiunea loturilor. Totodată, cadrul legal garantează dreptul IMM-urilor de a participa în cadrul procedurii prin asociere sau subcontractare. Integratatea și omogenitatea livrărilor: Produsele solicitate fac parte din aceeași grupă omogenă (carne și produse din carne). Divizarea pe tipuri de carne ar genera fragmentarea livrărilor, multiplicarea recepțiilor sanitar-veterinare zilnice și un risc direct de neconformitate sau întârzieri din partea furnizorilor diferiți, punând în pericol continuitatea meniului alimentar al beneficiarilor. Asumare pentru procedurile viitoare: Autoritatea contractantă a luat act de argumentele prezentate și va efectua o analiză suplimentară la etapa de planificare a achizițiilor viitoare pentru a evalua posibilitatea divizării, în funcție de specificul pieței. Prin urmare, decizia de neîmpărțire pe sub-loturi este pe deplin justificată tehnico-economic și nu constituie o barieră artificială în calea concurenței. Vă mulțumim.
Документы 3
Поданные предложения 9
| Участник | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| ANCORVLAD | 3 | 155 194,24 MDL | На рассмотрении | 14.08.2026 10:28 UTC |
| FPC "Serviabil" SRL | 2 | 97 688,43 MDL | На рассмотрении | 13.08.2026 18:43 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 1 | 204 475,00 MDL | На рассмотрении | 11.08.2026 13:19 UTC |
| "Premium Catering" SRL | 1 | 197 045,00 MDL | На рассмотрении | 13.08.2026 15:26 UTC |
| SA Fabrica de unt din Floresti | 2 | 111 441,88 MDL | На рассмотрении | 14.08.2026 08:28 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 2 | 122 477,78 MDL | На рассмотрении | 11.08.2026 13:19 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 3 | 157 314,89 MDL | На рассмотрении | 11.08.2026 13:20 UTC |
| SC ”VILLA PRODOTTI” S.R.L. | 1 | 200 933,00 MDL | На рассмотрении | 12.08.2026 14:12 UTC |
| SRL Lapmol | 2 | 105 998,10 MDL | На рассмотрении | 13.08.2026 14:21 UTC |
Решения о присуждении 10
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| 4 | — | Предложений не поступило | 14.08.2026 14:00 UTC | |
| "Premium Catering" SRL Документы решения: 202608211300_Decizie de atribuire.pdf ↗ | 1 | 190 268,70 MDL | Победитель определён | 21.08.2026 10:00 UTC |
| SC ”VILLA PRODOTTI” S.R.L. | 1 | 190 268,75 MDL | Итог не раскрыт | 17.08.2026 11:47 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 1 | 204 475,00 MDL | Итог не раскрыт | 17.08.2026 11:47 UTC |
| FPC "Serviabil" SRL Документы решения: 202608211302_Decizie de atribuire.pdf ↗ | 2 | 80 541,67 MDL | Предложения отклонены | 21.08.2026 10:03 UTC |
| SRL Lapmol Документы решения: 202608211303_Decizie de atribuire.pdf ↗ | 2 | 80 545,46 MDL | Победитель определён | 21.08.2026 10:03 UTC |
| SA Fabrica de unt din Floresti | 2 | 97 688,00 MDL | Итог не раскрыт | 17.08.2026 11:47 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 2 | 122 477,78 MDL | Итог не раскрыт | 17.08.2026 11:47 UTC |
| "Schiopu Ludmila" Документы решения: 202608211304_Decizie de atribuire.pdf ↗ | 3 | 155 194,00 MDL | Победитель определён | 21.08.2026 10:04 UTC |
| ANCORVLAD | 3 | 155 194,24 MDL | Итог не раскрыт | 17.08.2026 11:47 UTC |
Квалификационные критерии 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Контракты 3
| Поставщик | Лот | Присуждённая сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| "Premium Catering" SRL | 1 | 190 268,70 MDL | Договор в подготовке | 21.08.2026 10:01 UTC |
| SRL Lapmol | 2 | 80 545,46 MDL | Договор в подготовке | 21.08.2026 10:04 UTC |
| "Schiopu Ludmila" | 3 | 155 194,00 MDL | Договор в подготовке | 21.08.2026 10:05 UTC |
Сумму договора источник не публикует — показана сумма решения о присуждении.