RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1785917533182

Microbuze

Licitație electronică Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
2 335 000,00 MDL
Până la termen
11z 22h
15.09.2026 13:00 UTC
Licitație electronică: 16.09.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă
Analizează achiziția Gratuit la start.

Este potrivită această achiziție pentru compania mea?

Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.

Creați profilul companiei

Prezentarea procedurii

Microbuze

Parametrii achiziției

CPV
3434100000-8 · Autovehicule
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
2 335 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova · 2 335 000,00 MDL · 2026-08-05 → 2027-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
06.08.2026 · 05:21 UTC
Clarificarea condițiilor
05.08.2026 → 17.08.2026 13:30 UTC
Se primesc oferte
17.08.2026 → 15.09.2026 13:00 UTC
Executarea contractului
26.10.2026 → 30.12.2027 09:57 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Microbuze, conform Caietului de sarcini anexat 34100000-8
Autovehicule
2 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Microbuze
Microbuze, conform Caietului de sarcini anexat
2 335 000,00 MDLmun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
26.10.2026 → 30.12.2027Rezultat nestabilit

Documente 6

Modificări oficiale 2

06.08.2026 04:53 UTC
General change of Contract Notice
06.08.2026 05:21 UTC
General change of Contract Notice