RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 9
Finalizată CPV 33140000-3

9. Teacă + obturator pentru cisto-uretroscopie

IMSP Institutul de Medicina Urgenta mun.Chişinău Publicat 13.08.2026 11:53
Valoarea lotului
50 000,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
03.08 14:1315.08 11:53
Depunere
15.08 11:5327.08 11:53
Evaluare
27.08 11:53
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

1
1
9. Teacă + obturator pentru cisto-uretroscopie
33140000-3 Consumabile medicale
Cantitate: 2 Bucata

Documentele achiziției

8
DOCX
3. anunt de participare .docx
Anunț de participare · 03.08.2026 14:13
DOCX
4. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 instrumentar chirurgical laparoscopic.docx
Specificații tehnice · 03.08.2026 14:13
DOC
5. duae ( 26.11.20).doc
Documentația de atribuire · 03.08.2026 14:13
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 04.08.2026 09:38
DOCX
4. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 instrumentar chirurgical laparoscopic.docx
Specificații tehnice · 04.08.2026 09:38
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 10.08.2026 11:35
DOCX
4. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 instrumentar chirurgical laparoscopic.docx
Specificații tehnice · 10.08.2026 11:35
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 13.08.2026 11:53
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.09.2026 → 31.12.2026
121 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str.Toma Ciorbă, 1
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 33140000 · în 12 luni: 305 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
587,50200 837,00 MDL
acest lot: 50 000,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 115
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IMSP Institutul de Medicina Urgenta · pe toată perioada
1640
achiziții
1012
cu câștigător
187
nedesfășurate
324
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: Santehcomplect (344)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3314 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
CONSUMABILE PENTRU LABORATOR
S.R.L. "GBG-MLD"
8 640,00
finalizat · atribuit
Achiziționarea echipamentelor și dispozitivelor medicale
SOCIETATEA PE ACTIUNI "TEHOPTIMED"
2 495,83
finalizat · atribuit
Procurarea medicamentelor si consumabile medicale la necesitate
COMPANIA "TETIS INTERNATIONAL CO" S.R.L.
2 095,09
finalizat · atribuit
Индикаторные тесты для стерилизации 2026
SOCIETATEA PE ACTIUNI "M-INTER-FARMA"
488,89
finalizat · atribuit
Consumabile stomatologice
Vivodent Dental Market
15 840,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite