Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1785694447480
serviciilor privind delimitarea terenulrilor proprietate publică
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
149 166,66 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
serviciilor privind delimitarea terenulrilor proprietate publică
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71320000-7 · Servicii de concepţie tehnică
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 149 166,66 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI CAUSENI · 149 166,66 MDL · 2026-07-23 → 2026-08-02 · serviciilor privind delimitarea terenulrilor proprietate publică
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
03.08.2026 · 19:09 UTC
Se primesc oferte
01.07.2026
Executarea contractului
05.05.2026 → 31.12.2026 18:15 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | serviciilor privind delimitarea terenulrilor proprietate publică | 71320000-7 Servicii de concepţie tehnică | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | serviciilor privind delimitarea terenulrilor proprietate publică - | 149 166,66 MDL | or.Căuşeni Mesterul Radu nr.3 | 05.05.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 03.08.2026 19:09 UTC |
Modificări oficiale 1
03.08.2026 19:09 UTC · Anulare · Anunț de participare
LIPSA AGENTULUI ECONOMIC
string