Finalizată
CPV 33100000-1
LOT 20 Acid sulfuric standard titru 0,1N (locația Grenoble)
Valoarea lotului
650,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
15.07 15:55→ 24.07 16:00
Depunere
24.07 16:00→ 28.07 10:00
Evaluare
28.07 10:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
LOT 20 Acid sulfuric standard titru 0,1N (locația Grenoble)
33100000-1
Echipamente medicale
Cantitate: 1 Ambalaj
Documentele achiziției
6
DOCX
202607151555_Anunt de participare .docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_Bon comanda.docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_anexe 22-23 (1).docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3) (10).docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
PDF
202607151555_Anunt de participare .semnat.pdf
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
03.08.2026 00:00 → 29.12.2026 23:00
149 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Murelor nr.3
Livrarea
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 33100000 · în 12 luni: 1630 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 216,673 675 000,00 MDL
acest lot: 650,00 MDL · mai ieftin decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 1054
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.P. "CNSAPSA" · pe toată perioada228
achiziții
209
cu câștigător
2
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Ecochimie
(127)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3310 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Sistem videoendoscopic pentru operații minim invazive cerebrale
6 500 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem integrat de monitorizare neurofiziologică intraoperatorie (IOM) cu modul MER
3 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem de cadru stereotactic, microdrive și planificare chirurgicală
2 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini hydrochloridum/Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini gluconas 20 mg+0.5 mg/g 12.5 g
139 585,91
ofertare până 07.09 10:00
Guma xantan 0,2%/desonid fosfonat de sodiu 0,025% (soluție oftalmică) a câte 20 monodoze de 0,3ml în cutie (analog Xanterdes)
11 499,96
ofertare până 07.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.