RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 18
Lotul nu a avut loc CPV 33100000-1

LOT 18 Reșou electric cu un arzător pentru lucru în laborator (locația Grenoble)

I.P. "CNSAPSA" mun.Chişinău Publicat 28.07.2026 12:29
Valoarea lotului
6 000,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
15.07 15:5524.07 16:00
Depunere
24.07 16:0028.07 10:00
Evaluare
28.07 10:00
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc

Obiectul achiziției

1
1
LOT 18 Reșou electric cu un arzător pentru lucru în laborator (locația Grenoble)
33100000-1 Echipamente medicale
Cantitate: 6 Bucata

Documentele achiziției

6
DOCX
202607151555_Anunt de participare .docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_Bon comanda.docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_anexe 22-23 (1).docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOCX
202607151555_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3) (10).docx
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
DOC
202607151555_duae_ro_0.doc
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
PDF
202607151555_Anunt de participare .semnat.pdf
Documentația de atribuire · 15.07.2026 15:55
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
03.08.2026 00:00 → 29.12.2026 23:00
149 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Murelor nr.3
Livrarea

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 33100000 · în 12 luni: 1630 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 216,673 675 000,00 MDL
acest lot: 6 000,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 1054
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi I.P. "CNSAPSA" · pe toată perioada
228
achiziții
209
cu câștigător
2
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: Ecochimie (127)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3310 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Sistem videoendoscopic pentru operații minim invazive cerebrale
6 500 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem integrat de monitorizare neurofiziologică intraoperatorie (IOM) cu modul MER
3 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem de cadru stereotactic, microdrive și planificare chirurgicală
2 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini hydrochloridum/Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini gluconas 20 mg+0.5 mg/g 12.5 g
139 585,91
ofertare până 07.09 10:00
Guma xantan 0,2%/desonid fosfonat de sodiu 0,025% (soluție oftalmică) a câte 20 monodoze de 0,3ml în cutie (analog Xanterdes)
11 499,96
ofertare până 07.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Lotul nu a avut loc
La favorite