Lot anulat
CPV 39100000-3
Set bucătărie
Valoarea lotului
7 000,00
MDL
Închisă
Lot anulat
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
29.06 11:01→ 01.07 11:00
Depunere
01.07 11:00→ 06.07 12:00
Evaluare
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lot anulat
Obiectul achiziției
1
1
Set Bucătărie
39100000-3
Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
3
PDF
anunț de participare.semnat (12).pdf
Documentația de atribuire · 29.06.2026 11:01
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
08.07.2026 11:00 → 31.12.2026 11:00
176 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Bulgară 41
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 39100000 · în 12 luni: 1876 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 379,17215 000,00 MDL
acest lot: 7 000,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 701
Istoricul autorității
Calcul Tenderi DETS sectorul Centru · pe toată perioada156
achiziții
99
cu câștigător
5
nedesfășurate
20
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Costodar Impex SRL
(25)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3910 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Containere modulare pentru piața agroalimentara , mun Ungheni REPETAT
488 800,00
ofertare până 06.09 14:49
Mobilier scolar
300 000,00
ofertare până 07.09 14:53
Mobilier și textile pentru dotarea grupelor de creșă din s. Chetrosu, rl Drochia
250 000,00
ofertare până 08.09 11:10
mobilier
1 125 615,00
ofertare până 10.09 10:00
mobilier IET 15
117 350,00
ofertare până 11.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.