RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1782453379507

Scaune pentru autobuze de model Isuzu CITIPORT 2021

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
135 000,00 MDL
Până la termen
expirat
02.07.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Scaune pentru autobuze de model Isuzu CITIPORT 2021

Parametrii achiziției

CPV
3434370000-1 · Scaune pentru autovehicule
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
135 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Î.M. "Parcul urban de autobuze" · 135 000,00 MDL · 2026-06-26 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
02.07.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
26.06.2026 → 29.06.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
29.06.2026 → 02.07.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
04.07.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lot 1 - Scaune pentru autobuze de model Isuzu CITIPORT 202134370000-1
Scaune pentru autovehicule
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lot 1 - Scaune pentru autobuze de model Isuzu CITIPORT 2021135 000,00 MDLmun.Chişinău
str. Sarmizegetusa, 51
04.07.2026 → 31.12.2026Nereușită

Documente 6

  • anunt de participare.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire26.06.2026
    Documente cu același titlu: 2
  • specificația de preț.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire26.06.2026
  • specificația tehnică.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire26.06.2026
  • declaratie_ro.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire26.06.2026
  • documente standard formulare nr.3 nr.7-8.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire26.06.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte02.07.2026 07:00 UTC