RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 4
Finalizată CPV 15800000-6

Lot 4 File din piept de pui

IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” mun.Chişinău Publicat 22.06.2026 08:48
Valoarea lotului
124 000,00
MDL
Atribuit
124 160,00
Floreni · 10.07.2026 16:08
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
19.06 14:1029.06 13:00
Depunere
29.06 13:0007.07 12:30
Evaluare
07.07 12:30
Examinate
10.07 16:08
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit Floreni · 124 160,00 MDL · 10.07.2026 16:08

Obiectul achiziției

1
1
Lot 27. File din piept de pui dezosat fără piele, natural (fără injectări), refrigerat la maximum + 4▫C, temperatura determinata in profunzime. Condițiile de transportare să asigure nemodificarea caracteristicilor nutritive, să asigure păstrarea temperaturii corespunzătoare pentru carnea refrigerate. Ambalaj - Ambalate pina la 5kg în pachete de peliculă alimentară de la producător și în cutii de carton.Pe fiecare ambalaj să fi eindicat termen de valabilitate. La livrare, termenul de valabilitate va reprezenta cel puțin 80% din termenul general al produsului. Livrarea: De 3 ori pe saptamana (orele 07:00-10:00) Standard de referinţă şi cerinţele: HG 696 din 04.08.2010.
15800000-6 Diverse produse alimentare
Cantitate: 2 000 Kilogram

Documentele achiziției

4
PDF
anunt de participare .pdf
Documentația de atribuire · 19.06.2026 14:10
DOCX
documentatia standard.docx
Documentația de atribuire · 19.06.2026 14:10
DOC
duae.doc
Documentația de atribuire · 19.06.2026 14:10
PDF
anunt de participare.pdf
Documentația de atribuire · 22.06.2026 08:48
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.08.2026 → 31.12.2026
152 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. N. Testemiteanu 29
-

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · pe toată perioada
993
achiziții
630
cu câștigător
75
nedesfășurate
181
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: IM Becor SRL (578)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Хлеб и хлебобулочные изделия
19 600,00
ofertare până 03.09 14:00
Мясные изделия мясо куриное
45 000,00
ofertare până 03.09 14:00
Мясо свинина и телятина
26 250,00
ofertare până 03.09 14:00
Молочные продукты
45 700,00
ofertare până 03.09 14:00
масло сливочное
10 650,00
ofertare până 03.09 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
124 160,00 MDL
Floreni
La favorite