RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1781499623402

Electrod neutru pentru coagulator Surtron HP 300

Anulată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

Greșeli tehnice.

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
2 000,00 MDL
Până la termen
expirat
24.06.2026 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Electrod neutru pentru coagulator Surtron HP 300

Parametrii achiziției

CPV
3333100000-1 · Echipamente medicale
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
2 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IMSP Spitalul Raional Cahul · 2 000,00 MDL · 2026-07-01 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
18.06.2026 · 06:54 UTC
Clarificarea condițiilor
15.06.2026 → 20.06.2026 06:00 UTC
Se primesc oferte
20.06.2026 → 24.06.2026 06:00 UTC
Executarea contractului
01.07.2026 → 31.12.2026 06:02 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Electrod neutru33100000-1
Echipamente medicale
50 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Electrod neutru2 000,00 MDLmun.Cahul
str.Ștefan cel Mare,23
01.07.2026 → 31.12.2026Anulată

Întrebări și răspunsuri 2

15.06.2026 12:23 UTC · Clarificare
Buna ziua...de unica folosinta?
Răspunsul autorității: Bună ziua,reutilizabil.
15.06.2026 12:25 UTC · Pret
Pret foarte mic pentru electrod reutilizabil. 100 mii pentru 50 bucati este un pret corect.

Documente 3

  • anunt_de_participare
    doar metadateDocumentația de atribuire15.06.2026
  • ds_bunuri_
    doar metadateDocumentația de atribuire15.06.2026
  • duae_ro_0 (3).doc
    doar metadateDocumentația de atribuire15.06.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat18.06.2026 06:54 UTC

Modificări oficiale 1

18.06.2026 06:54 UTC · Anulare · Anunț de participare
Electrod neutru pentru coagulator Surtron HP 300
Greșeli tehnice.