Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1781254215983
Servicii de deservire a tehnicii de calcul
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
87 500,00 MDL
Până la termen
expirat
18.06.2026 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de deservire a tehnicii de calcul
Parametrii achiziției
- CPV
- 98 › 98300000-6 · Servicii diverse
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 87 500,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IP Compania "Teleradio-Moldova" · 87 500,00 MDL · 2026-06-12 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
18.06.2026 · 08:00 UTC
Clarificarea condițiilor
12.06.2026 → 15.06.2026 08:00 UTC
Se primesc oferte
15.06.2026 → 18.06.2026 08:00 UTC
Executarea contractului
20.07.2026 → 31.12.2026 09:51 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de deservire a tehnicii de calcul | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de deservire a tehnicii de calcul | 87 500,00 MDL | mun.Chişinău strada Miorița 1 | 20.07.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
Documente 4
- anexe la documentatia standard.docx
- anunţ de participare - servicii reparația tehnicii de calcul.signed.pdf
- caietul de sarcini.docx
- declaraţie de eligibilitate (anexa 2).docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 18.06.2026 08:00 UTC |