Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1781160817165
Servicii de deservire tehnică și reparație (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport REPETAT
Anulată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Motive tehnice
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
69 166,66 MDL
Până la termen
expirat
22.06.2026 14:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de deservire tehnică și reparație (inclusiv piesele și consumabilele) a
mijloacelor de transport REPETAT
Parametrii achiziției
- CPV
- 50 › 50100000-6 · Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 69 166,66 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agenția Națională pentru Sănătate Publică · 69 166,66 MDL · 2026-06-11 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
11.06.2026 · 07:22 UTC
Clarificarea condițiilor
11.06.2026 → 19.06.2026 12:00 UTC
Se primesc oferte
19.06.2026 → 22.06.2026 14:00 UTC
Executarea contractului
06.07.2026 → 30.12.2026 06:00 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 3.1. Servicii de deservire tehnică și reparații (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport din Direcția CSP Cahul | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 unitate |
| 2 | 2 | 4.1.Servicii de deservire tehnică și reparații (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport din Direcția CSP Ungheni | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 1 unitate |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 3 Servicii de deservire tehnică și reparații (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport din Direcția CSP Cahul | 40 833,33 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 06.07.2026 → 30.12.2026 | Anulată |
| 2 | Lot 4 Servicii de deservire tehnică și reparații (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport din Direcția CSP Ungheni | 28 333,33 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 06.07.2026 → 30.12.2026 | Anulată |
Documente 5
- anunț de participare.semnat (25).pdf
- ds bunuri_servicii.docx
- duae.doc
- caiet sarcini lotul 3 csp cahul.docx
- caiet sarcini lotul 4 csp ungheni.docx
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Lot anulat | 11.06.2026 07:22 UTC | |
| 2 | — | Lot anulat | 11.06.2026 07:22 UTC |
Modificări oficiale 1
11.06.2026 07:22 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de deservire tehnică și reparație (inclusiv piesele și consumabilele) a mijloacelor de transport REPETAT
Motive tehnice