Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1780562211576
Achiziționarea lucrărilor de reparație la complexul administrativ de Stat Condrita (procedură repetată)
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
574 497,00 MDL
Până la termen
expirat
17.06.2026 07:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achiziționarea lucrărilor de reparație la complexul administrativ de Stat Condrita (procedură repetată) in conformitate cu cerintele stipultae in caietul de sarcini si anuntul de participare
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 574 497,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova · 574 497,00 MDL · 2026-06-04 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.06.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
04.06.2026 → 10.06.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
10.06.2026 → 17.06.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
19.06.2026 → 31.12.2026 09:47 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Lucrări de reparație a acoperișului și a cailor de evacuare a apelor pluviale (repetat) | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
| 2 | 2 | Lucrări de reparație a pereului și a scarii de acces (repetat) | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
| 3 | 3 | Lucrări de reparație a retelelor de canalizare (repetat) | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație a acoperișului și a cailor de evacuare a apelor pluviale (repetat) Lucrări de reparație a acoperișului și a cailor de evacuare a apelor pluviale (repetat), in conformitate cu cerintele stipultae in caietul de sarcini si anuntul de participare | 365 300,00 MDL | mun.Chişinău Piața Marii Adunări Naționale, 1 | 19.06.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
| 2 | Lucrări de reparație a pereului și a scarii de acces (repetat) Lucrări de reparație a pereului și a scarii de acces (repetat), in conformitate cu cerintele stipultae in caietul de sarcini si anuntul de participare | 83 100,00 MDL | mun.Chişinău Piața Marii Adunări Naționale, 1 | 19.06.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
| 3 | Lucrări de reparație a retelelor de canalizare (repetat) Lucrări de reparație a retelelor de canalizare (repetat), in conformitate cu cerintele stipultae in caietul de sarcini si anuntul de participare | 126 097,00 MDL | mun.Chişinău Piața Marii Adunări Naționale, 1 | 19.06.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
Documente 5
- anunt de participare.pdf
- caiet de sarcini.pdf
- proces verbal vizita obiectului.pdf
- duae.doc
- ds_lucrari_actualizata .docx
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 17.06.2026 07:00 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 17.06.2026 07:00 UTC | |
| 3 | — | Nu s-au depus oferte | 17.06.2026 07:00 UTC |