RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1779967633432

Registre

Finalizată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
25 175,00 MDL
Până la termen
expirat
09.06.2026 11:00 UTC
Loturi
8
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Registre

Parametrii achiziției

CPV
2222800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
25 175,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Inspectoratul General al Poliției · 25 175,00 MDL · 2026-05-28 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
28.05.2026 · 11:37 UTC
Clarificarea condițiilor
28.05.2026 → 03.06.2026 05:30 UTC
Se primesc oferte
03.06.2026 → 09.06.2026 11:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
09.06.2026
Executarea contractului
11.06.2026 → 30.12.2026 12:37 UTC

Obiectele achiziției 8

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Registrul de evidență a măsurilor speciale de investigație efectuate în afara procesului penal și a persoanelor supuse acestor măsuri (Formularul nr.4)22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
61 buc.
22Registrul de evidență a măsurilor speciale de investigație efectuate în cadrul procesului penal și a persoanelor supuse acestor măsuri (Formularul nr.5)22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
61 buc.
33Registrul de evidență a dosarelor de cercetare a grupurilor criminale (DCGC)22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
61 buc.
44Chestionarul membrului GCO22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
1 500 buc.
55Chestionarul GCO22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
500 buc.
66Registrul de evidență a rapoartelor informative22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
150 buc.
77Coperta dosarului (special, personal, de lucru)22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
3 000 buc.
88Fișa informativa a legăturii22800000-8
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
2 000 buc.

Loturi 8

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Registrul de evidență a măsurilor speciale de investigație efectuate în afara procesului penal și a persoanelor supuse acestor măsuri (Formularul nr.4)2 135,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Nereușită
2Registrul de evidență a măsurilor speciale de investigație efectuate în cadrul procesului penal și a persoanelor supuse acestor măsuri (Formularul nr.5)2 135,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Nereușită
3Registrul de evidență a dosarelor de cercetare a grupurilor criminale (DCGC)
Registrul de evidență a dosarelor de cercetare a grupurilor criminale (DCGC)
1 525,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Nereușită
4Chestionarul membrului GCO1 275,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
28.12.2026 → 30.12.2026Atribuit
5Chestionarul GCO425,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Atribuit
6Registrul de evidență a rapoartelor informative
Registrul de evidență a rapoartelor informative
5 130,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Nereușită
7Coperta dosarului (special, personal, de lucru)
Coperta dosarului (special, personal, de lucru)
10 050,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
28.12.2026 → 30.12.2026Rezultat nestabilit
8Fișa informativa a legăturii2 500,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
11.06.2026 → 30.12.2026Rezultat nestabilit

Documente 4

  • Anunț de participare
    doar metadateDocumentația de atribuire28.05.2026
  • Caiet de sarcini
    doar metadateDocumentația de atribuire28.05.2026
  • DUAE
    doar metadateDocumentația de atribuire28.05.2026
  • ds_bunuri_servicii
    doar metadateDocumentația de atribuire28.05.2026

Oferte depuse 4

OfertantLotValoareaStatusPublicat
ARTISORO81 340,00 MDLÎn examinare08.06.2026 15:27 UTC
ARTISORO41 275,00 MDLÎn examinare08.06.2026 15:25 UTC
ARTISORO5500,00 MDLÎn examinare08.06.2026 15:26 UTC
ARTISORO712 450,00 MDLÎn examinare08.06.2026 15:26 UTC

Decizii de atribuire 8

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Nu s-au depus oferte09.06.2026 11:00 UTC
2Nu s-au depus oferte09.06.2026 11:00 UTC
3Nu s-au depus oferte09.06.2026 11:00 UTC
6Nu s-au depus oferte09.06.2026 11:00 UTC
ARTISORO712 450,00 MDLDecizia se examinează09.06.2026 11:00 UTC
ARTISORO5500,00 MDLCâștigător desemnat29.06.2026 12:10 UTC
ARTISORO81 340,00 MDLDecizia se examinează09.06.2026 11:00 UTC
ARTISORO41 275,00 MDLCâștigător desemnat29.06.2026 12:09 UTC

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True

Contracte 2

FurnizorLotSuma atribuităStatusPublicat
ARTISORO41 275,00 MDLContract în pregătire29.06.2026 12:09 UTC
ARTISORO5500,00 MDLContract în pregătire29.06.2026 12:10 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.