RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1779709527698

produse alimentare

Anulată Atribuire directă

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
30 330,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

produse alimentare

Parametrii achiziției

CPV
1515800000-6 · Diverse produse alimentare
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
30 330,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA SATULUI VOLINTIRI · 30 330,00 MDL · 2026-05-25 → 2026-05-30 · procurarea produselor alimentare
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
26.05.2026 · 13:58 UTC
Se primesc oferte
01.05.2026
Desemnarea câștigătorului
25.05.2026
Executarea contractului
25.05.2026 → 31.12.2026 11:54 UTC

Obiectele achiziției 2

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11procurarea produselor alimentare15800000-6
Diverse produse alimentare
1 buc.
22produse alimentare15800000-6
Diverse produse alimentare
1 buc.

Loturi 2

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1produse alimentare
-
16 170,00 MDLor.Ştefan Vodă
Pacii
25.05.2026 → 31.12.2026Anulată
2produse alimentare
-
14 160,00 MDLor.Ştefan Vodă
Pacii
25.05.2026 → 31.12.2026Anulată

Documente 1

  • 202605251446_Volintir gradinita contract alimentatia mai 2026 (1) (1).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire25.05.2026

Decizii de atribuire 2

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
S.R.L. "BESTPARTENER"
Prețurile unitare ale câștigătorului: 16 170,00 MDL/buc.
116 170,00 MDL
Suma fără TVA: 17 463,60
În examinare25.05.2026 11:54 UTC
S.R.L. "BESTPARTENER"
Prețurile unitare ale câștigătorului: 14 160,00 MDL/buc.
214 160,00 MDL
Suma fără TVA: 16 992,00
În examinare25.05.2026 11:54 UTC

Modificări oficiale 1

25.05.2026 11:56 UTC · Anulare · Anunț de participare
nu este deplin contractul
string

Contracte 1

FurnizorLotSuma atribuităStatusPublicat
S.R.L. "BESTPARTENER"116 170,00 MDLAnulată25.05.2026 11:54 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.