Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1778915755349
Lucrări de reparație in Centrul de intervenție timpurie la copii din mun. Bălți, str. Decebal 101, anul 2026
Не состоялась
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
1 781 367,35 MDL
До дедлайна
истёк
31.05.2026 07:09 UTC
Лоты
1
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Предложений не поступило
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Lucrări de reparație in Centrul de intervenție timpurie la copii din mun. Bălți, str. Decebal 101, anul 2026
Параметры закупки
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Категория
- Работы
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 1 781 367,35 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- IMSP Spitalul Clinic Bălți · 1 781 367,35 MDL · 2026-05-16 → 2026-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
31.05.2026 · 07:09 UTC
Разъяснение условий
16.05.2026 → 23.05.2026 07:09 UTC
Принимают предложения
23.05.2026 → 31.05.2026 07:09 UTC
Исполнение контракта
15.06.2026 → 31.12.2026 08:31 UTC
Предметы закупки 1
| # | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație in Centrul de intervenție timpurie la copii din mun. Bălți, str. Decebal 101, anul 2026 | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 ед. |
Лоты 1
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație in Centrul de intervenție timpurie la copii din mun. Bălți, str. Decebal 101, anul 2026 - Lucrări de reparație in Centrul de intervenție timpurie la copii din mun. Bălți, str. Decebal 101, se vor executa în conformitate cu normativele și standardele în vigoare din domeniul construcțiilor. Oferta se va elabora ținând cont de prevederile caietului de sarcini anexat. | 1 781 367,35 MDL | mun.Bălţi str. Decebal, 101 | 15.06.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
Вопросы и ответы 1
18.05.2026 12:50 UTC · pozitia Nr.47?
Buna ziua. Usile vor fi din lemn sau PVC la pozitia Nr.47?, Vă rugăm sa publicați forma nr 1 DESFASURAT
Ответ заказчика: Bună ziua! Ca răspuns la clarificarea DVS, vă comunicăm că ușile vor fi din lemn. Forma nr1 desfășurată va fi atașată în sistem.
Документы 9
- Anunț de participare lucrări de reparație în centrul de intervenție timpurie la copii 2026.pdf
- Caiet de sarcini lucrări de reparație în centrul de intervenție timpurie la copii 2026.pdf
- Formularul de deviz lucrări de reparație în centrul de intervenție timpurie la copii 2026.pdf
- Caiet de sarcini - centrul de intervenție timpurie la copii a. 2026.doc
- DUAE - centrul de intervenție timpurie la copii a. 2026.doc
Документы с тем же названием: 2
- 16.05.2026 · новейший по дате · только метаданные · Оригинал ↗
- 16.05.2026 · только метаданные · Оригинал ↗
- Declarație - centrul de intervenție timpurie la copii a. 2026.doc
- Documentația standard - centrul de intervenție timpurie la copii a. 2026.docx
- Balti centru consultativ 2-1-1mod f2 resurse.pdf
Решения о присуждении 1
| Поставщик | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|
| — | Предложений не поступило | 31.05.2026 07:09 UTC |
Официальные изменения 1
21.05.2026 07:09 UTC
General change of Contract Notice