Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1778150984345
Detergenti si produse de curatat
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
60 000,00 MDL
Până la termen
expirat
15.05.2026 11:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Detergenti si produse de curatat
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39800000-0 · Produse de curăţat şi de lustruit
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 60 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE ANENII NOI · 60 000,00 MDL · 2026-05-07 → 2026-12-30 · Detergenti si produse de curatat
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
07.05.2026 · 11:47 UTC
Clarificarea condițiilor
07.05.2026 → 12.05.2026 09:00 UTC
Se primesc oferte
12.05.2026 → 15.05.2026 11:00 UTC
Executarea contractului
20.05.2026 → 31.12.2026 10:55 UTC
Obiectele achiziției 15
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Detergent praf manual 1 kg | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 60 buc. |
| 2 | Solutie dezinfectanta p/u WC | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 100 buc. |
| 3 | Solutie spray p/u curatarea faiantei si gresiei | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 20 buc. |
| 4 | Inalbitor cu clor | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 150 buc. |
| 5 | Sapun lichid cu dozator | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 150 buc. |
| 6 | Lavete | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 150 set |
| 7 | Saci menageri negri 35 l | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 500 buc. |
| 8 | Saci menageri galbeni 35 l | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 200 buc. |
| 9 | Saci menageri negri 160 l | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 50 buc. |
| 10 | Manusi menaj | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 150 buc. |
| 11 | Hirtie igienica rulou | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 1 000 buc. |
| 12 | Odorizant p/u WC | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 50 buc. |
| 13 | Bile cu gel pentru WC | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 50 buc. |
| 14 | Detergent de spalat rufe automat 9 kg | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 30 buc. |
| 15 | Sapun lichid 5 litri | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 30 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Detergenti si produse de curatat | 60 000,00 MDL | or.Anenii Noi Uzinelor nr.30 bl.1 | 20.05.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 3
- 202605071351_Anunt Produse de curatat CS Anenii Noi 2026.signed.pdf
- 202605071351_Anunt Produse de curatat CS Anenii Noi 2026.docx
- 202605071352_DUAE.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 07.05.2026 11:47 UTC |
Modificări oficiale 1
07.05.2026 11:47 UTC · Anulare · Anunț de participare
Reevaluare
string