Finalizată
CPV 45400000-1
Reparația scării de acces Centrul Ftiziopnevomologie a IMSP CS Hîncești
Valoarea lotului
239 999,00
MDL
Atribuit
197 013,54
PROEX CONSTRUCT · 26.05.2026 14:11
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
06.05 16:30→ 11.05 16:00
Depunere
11.05 16:00→ 14.05 16:00
Evaluare
14.05 16:00
Examinate
26.05 14:11
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
PROEX CONSTRUCT · 197 013,54 MDL · 26.05.2026 14:11
Obiectul achiziției
1
1
Reparația scării de acces Centrul Ftiziopnevomologie a IMSP CS Hîncești
45400000-1
Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
12
DOCX
anunț de participare reparația scări de acces la secția pulmonologie imsp cs hîncești.docx
Documentația de atribuire · 06.05.2026 16:30
PDF
anunț de participare scările.signed.pdf
Documentația de atribuire · 06.05.2026 16:30
DOCX
anunț de participare reparația scări de acces la secția pulmonologie imsp cs hîncești.docx
Documentația de atribuire · 06.05.2026 16:30
PDF
anunț de participare scările.signed.pdf
Documentația de atribuire · 06.05.2026 16:30
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
18.05.2026 16:28 → 31.07.2026 16:28
74 z.
Locul executării
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti)
mun.Hincesti, strada Mihalcea Hincu 151
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 45400000 · în 12 luni: 1120 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
10 833,331 666 666,66 MDL
acest lot: 239 999,00 MDL
·în regiunea Hîncești: 26
Istoricul autorității
Calcul Tenderi IMSPCSHincesti · pe toată perioada102
achiziții
38
cu câștigător
17
nedesfășurate
28
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
ETALONLAB
(11)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 4540 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Lucrări de reparație a sistemului de încălzire prin pardoseală la grupa creșă din instituția de educație timpurie„Andrieș”, mun. Ungheni”
280 250,00
ofertare până 06.09 18:05
Servicii de reparație curentă interioară din incinta sediului CRIO al DRCDI a IGSU din str. Iacob Hîncu,3, mun. Chișinău - Repetat
362 500,00
ofertare până 07.09 09:00
Lucrări de reparație și modernizare a sălii de dans și vestiarului Cercului Coreografic local „Răzeșii” din s. TALMAZA, r-l ȘTEFAN VODĂ
378 414,83
ofertare până 07.09 17:00
Lucrari de reparatie a Blocului sanitar etaj 3 la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat.Puhoi
279 547,00
ofertare până 07.09 17:00
Ремонтные работы в группе "Жемчужина" детского сада № 4 мун. Чадыр-Лунга
747 149,00
ofertare până 08.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.