Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1778069104311
Servicii Social Media și Design Grafic pentru R. Moldova, până la 31 decembrie, 2026
Nu a avut loc
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
333 333,00 MDL
Până la termen
expirat
22.05.2026 11:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii Social Media și Design Grafic pentru R. Moldova, până la 31 decembrie, 2026
Parametrii achiziției
- CPV
- 79 › 79300000-7 · Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 333 333,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IP Oficiul National al Viei si Vinului · 333 333,00 MDL · 2026-05-06 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
22.05.2026 · 11:00 UTC
Clarificarea condițiilor
06.05.2026 → 18.05.2026 11:00 UTC
Se primesc oferte
18.05.2026 → 22.05.2026 11:00 UTC
Executarea contractului
24.05.2026 → 30.12.2026 13:40 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii | 79300000-7 Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii Social Media și Design Grafic pentru R. Moldova, până la 31 decembrie, 2026 | 333 333,00 MDL | mun.Chişinău str. Sfatul Tarii, 29 | 24.05.2026 → 30.12.2026 | Nereușită |
Documente 7
- anunt de participare semnat.pdf
- declaratie activitate.doc
- declaratie_beneficiar efectiv.doc
- declaraţie oferta.docx
- duae_ro_0 (2).doc
- specificatie de pret.docx
- specificatie tehnica.docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 22.05.2026 11:00 UTC |