Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1778049688637
Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
eroare in program
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
1 000,00 MDL
Până la termen
expirat
22.05.2026 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 432 127,97 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Consiliul Raional Anenii Noi · 432 127,97 MDL · 2026-05-06 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
06.05.2026 · 08:12 UTC
Clarificarea condițiilor
06.05.2026 → 15.05.2026 06:00 UTC
Se primesc oferte
15.05.2026 → 22.05.2026 06:00 UTC
Executarea contractului
31.08.2026 → 31.12.2026 09:10 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului). | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului). | 1 000,00 MDL | or.Anenii Noi str. Piaţa 31August 4 | 31.08.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 6
- 02-26 anunt participare pavaj.docx
- 02-26 anunt participare pavaj.pdf
- ds_lucrari.docx
- duae consiliul raonal.doc
- trotuar bulboaca.docx
- trotuar bulboaca.semnat.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 06.05.2026 08:12 UTC |
Modificări oficiale 2
06.05.2026 08:11 UTC
General change of Contract Notice
06.05.2026 08:12 UTC · Anulare · Anunț de participare
Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).
eroare in program