RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1777980202054

Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).

Anulată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

ne corespund sumele

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
249 938,76 MDL
Până la termen
expirat
19.05.2026 10:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).

Parametrii achiziției

CPV
4545200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
249 938,76 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Consiliul Raional Anenii Noi · 249 938,76 MDL · 2026-05-04 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
06.05.2026 · 08:17 UTC
Clarificarea condițiilor
05.05.2026 → 10.05.2026 10:00 UTC
Se primesc oferte
10.05.2026 → 19.05.2026 10:00 UTC
Executarea contractului
01.06.2026 → 31.12.2026 12:26 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
1 unitate

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).249 938,76 MDLor.Anenii Noi
str. Piaţa 31August 4
01.06.2026 → 31.12.2026Anulată

Documente 7

  • 03-26 anunt participare pavaj.docx
    doar metadateAnunț de participare05.05.2026
  • 03-26 anunt participare pavaj.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2026
  • ds_lucrari.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2026
  • duae consiliul raonal.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2026
  • trotuar bulboaca.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2026
  • trotuar floreni.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2026
    Documente cu același titlu: 2

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat06.05.2026 08:17 UTC

Modificări oficiale 1

06.05.2026 08:17 UTC · Anulare · Anunț de participare
Drumul L 478 Bulboaca - Chirca - Merenii Noi - Floreni ( sectorul Bulboaca amenajarea trotuarului).
ne corespund sumele