RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1777888001899

Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).

Anulată Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

necesita redactare

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
432 137,97 MDL
Până la termen
expirat
05.06.2026 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).

Parametrii achiziției

CPV
4545200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
432 137,97 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Consiliul Raional Anenii Noi · 432 137,97 MDL · 2026-05-04 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
05.05.2026 · 11:37 UTC
Clarificarea condițiilor
04.05.2026 → 24.05.2026 08:00 UTC
Se primesc oferte
24.05.2026 → 05.06.2026 08:00 UTC
Executarea contractului
15.06.2026 → 31.08.2026 09:51 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
1 unitate

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).
Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).
432 137,97 MDLor.Anenii Noi
str. Piaţa 31August 4
15.06.2026 → 31.08.2026Anulată

Documente 7

  • 02-26 anunt participare pavaj.docx
    doar metadateAnunț de participare04.05.2026
  • 02-26 anunt participare pavaj.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire04.05.2026
  • ds_lucrari.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire04.05.2026
  • duae consiliul raonal.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire04.05.2026
  • trotuar bulboaca.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire04.05.2026
    Documente cu același titlu: 2
  • trotuar bulboaca.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire04.05.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat05.05.2026 11:37 UTC

Modificări oficiale 2

04.05.2026 10:03 UTC
General change of Contract Notice
05.05.2026 11:36 UTC · Anulare · Anunț de participare
Bulboaca-Chirca-Merenii Noi-Floreni (sectorul s. Floreni, amenajarea trotuarului).
necesita redactare