RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1777467299208

Servicii de evaluare a imobilizărilor financiare (acțiuni, cote părți) a Î.S. „Calea Ferată din Moldova”

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
91 000,00 MDL
Până la termen
expirat
20.05.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

achiziționarea Serviciilor de evaluare a imobilizărilor financiare (acțiuni, cote părți) a Î.S. „Calea Ferată din Moldova” la obiectivul Expertizarea și evaluarea imobilizărilor corporale și necorporale ale CFM (în contextul reorganizării Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova")

Parametrii achiziției

CPV
7171300000-1 · Servicii de inginerie
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
91 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova” · 91 000,00 MDL · 2026-04-29 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
20.05.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
29.04.2026 → 11.05.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
11.05.2026 → 20.05.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
22.05.2026 → 31.12.2026 14:39 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de evaluare a imobilizărilor financiare (acțiuni, cote părți) a Î.S. „Calea Ferată din Moldova” 71300000-1
Servicii de inginerie
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de evaluare a imobilizărilor financiare (acțiuni, cote părți) a Î.S. „Calea Ferată din Moldova”
achiziționarea Serviciilor de evaluare a imobilizărilor financiare (acțiuni, cote părți) a Î.S. „Calea Ferată din Moldova” la obiectivul Expertizarea și evaluarea imobilizărilor corporale și necorporale ale CFM (în contextul reorganizării Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova")
91 000,00 MDLmun.Chişinău
Vlaicu Pîrcălab, 48
22.05.2026 → 31.12.2026Nereușită

Documente 2

  • anunt de participare actiuni cfm.pdf
    doar metadateAnunț de participare29.04.2026
  • caiet de sarcini actiuni+anexa cfm.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire29.04.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte20.05.2026 07:00 UTC