Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1776259270713
Materiale de uz gospodaresc
Anulată
Atribuire directă
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
1 826,66 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Materiale de uz gospodaresc
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39800000-0 · Produse de curăţat şi de lustruit
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- —
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 827,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI LIPCANI · 1 827,00 MDL · 2026-04-02 → 2026-04-29 · Materiale de uz gospodaresc
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
15.04.2026 · 13:24 UTC
Se primesc oferte
01.04.2026
Desemnarea câștigătorului
15.04.2026
Executarea contractului
01.04.2026 → 30.04.2026 13:22 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | MD78TRPDAX336110A08031AC | 39800000-0 Produse de curăţat şi de lustruit | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MD78TRPDAX336110A08031AC - | 1 826,66 MDL | or.Lipcani Iu. Gagarin nr.6 | 01.04.2026 → 30.04.2026 | Anulată |
Documente 1
- 202604151621_Scan10008_compressed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| FIRMA DE PRODUCTIE SI COMERT "SIDVA-V" S.R.L. Prețurile unitare ale câștigătorului: 1 826,66 MDL/buc. | 1 826,66 MDL Suma fără TVA: 2 191,99 | În examinare | 15.04.2026 13:23 UTC |
Modificări oficiale 2
15.04.2026 13:23 UTC · Anulare · Anunț de participare
denumirea obiectului incorect
string
15.04.2026 13:23 UTC · Anulare · Anunț de participare
denumirea obiectului incorect
string