Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1776163179381
Materiale de uz gospodăresc. Alte materiale
Anulată
Procedură negociată
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
24 925,02 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Materiale de uz gospodăresc. Alte materiale
Parametrii achiziției
- CPV
- 30 › 30200000-1 · Echipament şi accesorii pentru computer
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Procedură negociată
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 24 925,02 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA · 24 925,02 MDL · 2026-04-01 → 2026-12-30 · Materiale de uz gospodăresc. Alte materiale
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
14.04.2026 · 11:44 UTC
Se primesc oferte
01.04.2026
Executarea contractului
16.04.2026 → 31.12.2026 10:50 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | bunuri | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale de uz gospodăresc. Alte materiale | 24 925,02 MDL | or.Basarabeasca Karl Marx nr.57 | 16.04.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 1
- 202604141349_ANUNŢ DE PARTICIPARE VALOARE MICĂ.signed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 14.04.2026 11:44 UTC |
Modificări oficiale 1
14.04.2026 11:44 UTC · Anulare · Anunț de participare
greșit
string