Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1775717987517
Produse petroliere
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
226 016,67 MDL
Până la termen
expirat
16.04.2026 07:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Produse petroliere
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09200000-1 · Petrol, cărbune şi produse petroliere
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 226 016,67 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Consiliul raional Rezina · 226 016,67 MDL · 2026-04-09 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
16.04.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
09.04.2026 → 13.04.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
13.04.2026 → 16.04.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
20.04.2026 → 31.12.2026 08:19 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Benzină | 09200000-1 Petrol, cărbune şi produse petroliere | 7 564 l |
| 2 | 1 | Benzină | 09200000-1 Petrol, cărbune şi produse petroliere | 7 564 l |
| 3 | 2 | Motorină | 09200000-1 Petrol, cărbune şi produse petroliere | 300 l |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Benzină PREMIUM -95 Benzină PREMIUM -95 | 219 350,00 MDL | or.Rezina (r-l Rezina) 27 August nr.1 | 20.04.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
| 2 | Motorină | 6 666,67 MDL | or.Rezina (r-l Rezina) 27 August nr.1 | 20.04.2026 → 31.12.2026 | Nereușită |
Documente 7
- anunț de participare conbustibil.pdf
Documente cu același titlu: 4
- 09.04.2026 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 09.04.2026 · doar metadate · Original ↗
- 09.04.2026 · doar metadate · Original ↗
- 09.04.2026 · doar metadate · Original ↗
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 - копия.docx
Documente cu același titlu: 2
- 09.04.2026 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 09.04.2026 · doar metadate · Original ↗
- duae_ro_0.doc
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 16.04.2026 07:00 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 16.04.2026 07:00 UTC |
Modificări oficiale 1
10.04.2026 05:32 UTC
General change of Contract Notice