Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1775671823411
Achiziționarea lucrărilor de construcție a trotuarelor si a zonelor de parcare pe str.Independentei, str.Constantin Pruteanu si str.Ștefan cel Mare din or. Leova /REPETAT/. (Licitatie publică nr.ocds-b3wdp1-MD-1766588683104).
Finalizată
Atribuire directă
Valoare estimată
7 882 517,07 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Rezultat nepublicat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achiziționarea lucrărilor de construcție a trotuarelor si a zonelor de parcare pe str.Independentei, str.Constantin Pruteanu si str.Ștefan cel Mare din or. Leova /REPETAT/. (Licitatie publică nr.ocds-b3wdp1-MD-1766588683104).
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- —
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 7 882 517,07 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA LEOVA · 7 882 517,07 MDL · 2026-03-27 → 2026-12-30 · Achiziționarea lucrărilor de construcție a trotuarelor si a zonelor de parcare.
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
08.04.2026 · 19:42 UTC
Se primesc oferte
01.03.2026
Executarea contractului
27.03.2026 → 31.12.2026 19:40 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Achiziționarea lucrărilor de construcție a trotuarelor si a zonelor de parcare pe str.Independentei, str.Constantin Pruteanu si str.Ștefan cel Mare din or. Leova /REPETAT/. (Licitatie publică nr.ocds-b3wdp1-MD-1766588683104). | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Achiziționarea lucrărilor de construcție a trotuarelor si a zonelor de parcare pe str.Independentei, str.Constantin Pruteanu si str.Ștefan cel Mare din or. Leova /REPETAT/. (Licitatie publică nr.ocds-b3wdp1-MD-1766588683104). - | 7 882 517,07 MDL | or.Leova Unirii nr.22 | 27.03.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.