Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1775654638767
Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: lucrările “Reparația incaperii la caminul cultural în or. Basarabeasca”
Anulată
Procedură negociată
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
2 497,86 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: lucrările “Reparația incaperii la caminul cultural în or. Basarabeasca”
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrărilor
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Procedură negociată
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 2 497,86 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA · 2 497,86 MDL · 2026-04-01 → 2026-12-30 · Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: lucrările “Reparația incaperii la caminul cultural
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
14.04.2026 · 12:54 UTC
Se primesc oferte
01.04.2026
Executarea contractului
10.04.2026 → 31.12.2026 13:27 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii | 71520000-9 Servicii de supraveghere a lucrărilor | 2 497,86 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: lucrările “Reparația incaperii la caminul cultural în or. Basarabeasca” | 2 497,86 MDL | or.Basarabeasca Karl Marx nr.57 | 10.04.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 1
- 202604081624_ANUNŢ DE PARTICIPARE VALOARE MICĂ.signed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 14.04.2026 12:54 UTC |
Modificări oficiale 1
14.04.2026 12:54 UTC · Anulare · Anunț de participare
GREȘIT
string