RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1775651186170

Procurarea maşinilorşi utilajelor, Materiale de uz gospodăresc

Anulată Procedură negociată ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
57 533,33 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Procurarea maşinilorşi utilajelor, Materiale de uz gospodăresc

Parametrii achiziției

CPV
3030100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Procedură negociată
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
57 533,33 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA · 57 533,33 MDL · 2026-04-01 → 2026-12-30 · Procurarea maşinilorşi utilajelor, Materiale de uz gospodăresc
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
14.04.2026 · 13:56 UTC
Se primesc oferte
01.04.2026
Executarea contractului
10.04.2026 → 31.12.2026 12:29 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1bunuri30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
28 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Procurarea maşinilorşi utilajelor, Materiale de uz gospodăresc57 533,33 MDLor.Basarabeasca
Karl Marx nr.57
10.04.2026 → 31.12.2026Anulată

Documente 1

  • 202604081527_ANUNŢ DE PARTICIPARE VALOARE MICĂ.signed.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice08.04.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat14.04.2026 13:56 UTC

Modificări oficiale 1

14.04.2026 13:56 UTC · Anulare · Anunț de participare
greșit
string