Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1775477645780
„Lucrări de reparație capitală a încăperilor et.I și et.II a Centrului de sănătate Anenii Noi, or.Anenii Noi, str.Uzinelor nr.30/A”
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
8 900 098,00 MDL
Până la termen
expirat
05.06.2026 13:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
9
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Decizia se examinează
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lucrările de execuție vor fi realizate în cadrul Proiectului transfrontalier ,,CONNECT - Conectați pentru sănătatea oamenilor”, Acronim: CONNECT (Connected for People's Health), ID:ROMD00398, implementat în cadrul Programului Interreg NEXT România-Republica Moldova 2021-2027.
Proiectul de execuție a lucrărilor de reparație capitală a încăperilor etajului I și etajului II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, or. Anenii Noi, str. Uzinelor nr. 30/1, nr. cadastral 1001206318.01, este elaborat în baza Certificatului de urbanism pentru proiectare nr. 04 din 25.01.2024, eliberat de către Primăria or. Anenii Noi. Proiectul de arhitectură este elaborat în conformitate cu NCM C.01.12:2018, NCM F.03.02-2005 și NCM C.03.02-2014.
Proiectul prevede reparația capitală a încăperilor etajului I și etajului II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, în baza temei de proiectare aprobate, fără intervenții asupra demisolului și parterului clădirii.
Contractul va include lucrări de reparație capitală a încăperilor etajului I și II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, inclusiv compartimentele SI – Semnalizare de incendiu și IEI/EEF – Iluminat electric interior / echipament electric de forță. (fără intervenții asupra demisolului și parterului)
Lucrările se vor executa în baza autorizației de construire emisă de Primăria orașului Anenii Noi nr.13 din 16.04.2025.
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 8 900 098,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Consiliul Raional Anenii Noi · 8 900 098,00 MDL · 2026-04-06 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
08.04.2026 · 09:35 UTC
Clarificarea condițiilor
06.04.2026 → 15.04.2026 21:00 UTC
Se primesc oferte
15.04.2026 → 05.06.2026 13:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
05.06.2026
Executarea contractului
07.06.2026 → 30.12.2026 15:22 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | „Lucrări de reparație capitală a încăperilor et.I și et.II a Centrului de sănătate Anenii Noi, or.Anenii Noi, str.Uzinelor nr.30/A” | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | „Lucrări de reparație capitală a încăperilor et.I și et.II a Centrului de sănătate Anenii Noi, or.Anenii Noi, str.Uzinelor nr.30/A” Lucrările de execuție vor fi realizate în cadrul Proiectului transfrontalier ,,CONNECT - Conectați pentru sănătatea oamenilor”, Acronim: CONNECT (Connected for People's Health), ID:ROMD00398, implementat în cadrul Programului Interreg NEXT România-Republica Moldova 2021-2027.
Proiectul de execuție a lucrărilor de reparație capitală a încăperilor etajului I și etajului II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, or. Anenii Noi, str. Uzinelor nr. 30/1, nr. cadastral 1001206318.01, este elaborat în baza Certificatului de urbanism pentru proiectare nr. 04 din 25.01.2024, eliberat de către Primăria or. Anenii Noi. Proiectul de arhitectură este elaborat în conformitate cu NCM C.01.12:2018, NCM F.03.02-2005 și NCM C.03.02-2014.
Proiectul prevede reparația capitală a încăperilor etajului I și etajului II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, în baza temei de proiectare aprobate, fără intervenții asupra demisolului și parterului clădirii.
Contractul va include lucrări de reparație capitală a încăperilor etajului I și II ale Centrului de Sănătate Anenii Noi, inclusiv compartimentele SI – Semnalizare de incendiu și IEI/EEF – Iluminat electric interior / echipament electric de forță. (fără intervenții asupra demisolului și parterului)
Lucrările se vor executa în baza autorizației de construire emisă de Primăria orașului Anenii Noi nr.13 din 16.04.2025.
| 8 900 098,00 MDL | or.Anenii Noi str. Piaţa 31 August nr. 4 | 07.06.2026 → 30.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 3
07.04.2026 12:26 UTC · Caiet de sarcini desfasurat
Buna ziua, solicitam respectuos publicarea caietelor de sarcini desfasurate. Formularul nr. 1B sau Formularul nr. 5. Multumim anticipat!
Răspunsul autorității: forma 5 a fosta încărcată
10.04.2026 05:45 UTC · Perioada de executie
Care este perioada de executie pe? Cate luni ?
Răspunsul autorității: 1 decembrie 2026
10.04.2026 07:17 UTC · Răspuns (10 apr 2026, 10:15): 1 decembrie 2026
Pe ce data se va emite autorizatia si ordinul de incepere a lucrarilor ?
Răspunsul autorității: Dupa desemnarea cistigatorului si inregistrare a contractului la trezorarie
Documente 12
- anunt de participare connect.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi electrica et.II.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi electrica et I.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi reparatii et.II.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi reparatii et I.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi retele de apeduct et.II.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi retele de apeduct et.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi semnalizare si telecomunicatii et.ii.semnat.pdf
- caiet de sarcini cs anenii noi semnalizare si telecomunicatii et.semnat.pdf
- documentatie de atribuire connect.docx
- model contract achizitii.docx
- cmf a. noi caet de sarcini desfasurat.docx
Oferte depuse 9
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| MAGDA SRL | 8 196 031,17 MDL | În examinare | 05.06.2026 08:30 UTC |
| CP INVEST CONSTRUCT | 7 853 773,89 MDL | În examinare | 05.06.2026 10:39 UTC |
| Inteligent Instal | 8 381 539,28 MDL | În examinare | 05.06.2026 11:07 UTC |
| Paduret Alexandru | 7 129 990,00 MDL | În examinare | 29.05.2026 12:43 UTC |
| S.R.L 'VIC DAR COM' | 7 423 023,26 MDL | În examinare | 05.06.2026 12:41 UTC |
| SRL OLBI COM | 7 180 842,94 MDL | În examinare | 04.06.2026 16:40 UTC |
| Softconstruct | 7 471 088,26 MDL | În examinare | 05.06.2026 12:29 UTC |
| Atractiv Invest | 7 961 955,51 MDL | În examinare | 04.06.2026 14:04 UTC |
| Vicoliv Grup SRL | 7 943 978,20 MDL | În examinare | 04.06.2026 14:13 UTC |
Decizii de atribuire 9
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Paduret Alexandru | 7 129 990,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.06.2026 06:17 UTC |
| SRL OLBI COM | 7 180 842,94 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.06.2026 06:17 UTC |
| S.R.L 'VIC DAR COM' | 7 423 023,26 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.06.2026 06:18 UTC |
| Softconstruct | 7 471 088,26 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.06.2026 06:19 UTC |
| CP INVEST CONSTRUCT | 7 853 773,89 MDL | Decizia se examinează | 05.06.2026 13:00 UTC |
| Vicoliv Grup SRL | 7 943 978,20 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.06.2026 13:00 UTC |
| Atractiv Invest | 7 961 955,51 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.06.2026 13:00 UTC |
| MAGDA SRL | 8 196 031,17 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.06.2026 13:00 UTC |
| Inteligent Instal | 8 381 539,28 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.06.2026 13:00 UTC |
Modificări oficiale 1
08.04.2026 09:35 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True