RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1775038514853

Autoturism de serviciu

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
370 000,00 MDL
Până la termen
expirat
10.04.2026 12:15 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Autoturism de serviciu

Parametrii achiziției

CPV
3434110000-1 · Autoturisme
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
370 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE SINGEREII NOI · 370 000,00 MDL · 2026-04-01 → 2026-12-30 · Autoturism de serviciu
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
10.04.2026 · 12:15 UTC
Clarificarea condițiilor
01.04.2026 → 06.04.2026 10:15 UTC
Se primesc oferte
06.04.2026 → 10.04.2026 12:15 UTC
Executarea contractului
13.04.2026 → 31.12.2026 10:18 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Autoturism de serviciu34110000-1
Autoturisme
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Autoturism de serviciu
Conform specificației tehnice
370 000,00 MDLor.Sîngerei
s.Singereii noi
13.04.2026 → 31.12.2026Nereușită

Documente 4

  • 202604011316_DUAE.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire01.04.2026
  • 202604011316_DS.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire01.04.2026
  • 202604011316_Anunț de participare (1).signed (2).pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire01.04.2026
  • 202604011316_Specificație tehnică IMSP CS Sîngereii Noi (2).signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire01.04.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte10.04.2026 12:15 UTC