Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1775024523793
Lucrări de construcție a drumurilor din comuna Bubuieci - repetat
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Modificarea caietulu ide sarcini.
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
1 520 000,00 MDL
Până la termen
expirat
17.04.2026 06:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lucrări de construcție a drumurilor din comuna Bubuieci - repetat
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 520 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primaria com. Bubuieci · 1 520 000,00 MDL · 2026-04-01 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.04.2026 · 12:20 UTC
Clarificarea condițiilor
01.04.2026 → 11.04.2026 06:30 UTC
Se primesc oferte
11.04.2026 → 17.04.2026 06:30 UTC
Executarea contractului
27.04.2026 → 31.12.2026 07:27 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de construcție a drumurilor din comuna Bubuieci - repetat | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de construcție a drumurilor din comuna Bubuieci - repetat | 1 520 000,00 MDL | s.Bubuieci Toader Bubuiog 28 | 27.04.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 5
- anunt de participare .signed.pdf
- caiet de sarcini.signed.pdf
- ds_lucrari_actualizata.signed.pdf
- duae_ro_0.signed.pdf
- forma desfasurata.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 02.04.2026 12:20 UTC |
Modificări oficiale 1
02.04.2026 12:19 UTC · Anulare · Anunț de participare
Lucrări de construcție a drumurilor din comuna Bubuieci - repetat
Modificarea caietulu ide sarcini.