Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1773925106621
Sistem de alarmă automatizat între pacienți și personalul medical (inclusiv instalarea)
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
208 333,00 MDL
Până la termen
expirat
31.03.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Sistem de alarmă automatizat între pacienți și personalul medical (inclusiv instalarea)
Parametrii achiziției
- CPV
- 48 › 48800000-6 · Sisteme de informare şi servere
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 208 333,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Serviciul de Informații și Securitate al RM · 208 333,00 MDL · 2026-03-19 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
31.03.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
19.03.2026 → 23.03.2026 08:00 UTC
Se primesc oferte
23.03.2026 → 31.03.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
01.05.2026 → 30.12.2026 13:01 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de alarmă automatizat între pacienți și personalul medical (inclusiv instalarea) | 48800000-6 Sisteme de informare şi servere | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de alarmă automatizat între pacienți și personalul medical (inclusiv instalarea) Conform anunțului de participare | 208 333,00 MDL | mun.Chişinău bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166 | 01.05.2026 → 30.12.2026 | Nereușită |
Documente 4
- anunt de participare sistem de alarma automatizat între pacienți și personalul medical modif.docx
- caiet de sarcini sistem de alarma automatizat între pacienți și personalul medical 60 zile.docx
- documentatia standard baterii de acumulatoare.docx
- duae_new.docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 31.03.2026 07:00 UTC |