RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1773733064411

Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare și înregistrare (microcipare) a câinilor cu / fără stăpân și agresivi din or. Codru

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
569 000,00 MDL
Până la termen
expirat
30.03.2026 05:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare și înregistrare (microcipare) a câinilor cu / fără stăpân și agresivi din or. Codru

Parametrii achiziției

CPV
8585200000-1 · Servicii veterinare
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
569 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Primăria or.Codru · 569 000,00 MDL · 2026-03-17 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
30.03.2026 · 05:00 UTC
Clarificarea condițiilor
17.03.2026 → 26.03.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
26.03.2026 → 30.03.2026 05:00 UTC
Executarea contractului
01.04.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC

Obiectele achiziției 3

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Servicii de sterilizare, vaccinare, deparazitare internă și externă și înregistrare (microcipare) a câinilor cu\fără stăpân din or. Codru85200000-1
Servicii veterinare
200 capete
22Servicii de capturare, transportare a câinilor cu\fără stăpân din orașul Codru85200000-1
Servicii veterinare
200 capete
33Servicii de capturare, întreținere și transportare a câinilor agresivi85200000-1
Servicii veterinare
30 capete

Loturi 3

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de sterilizare, vaccinare, deparazitare internă și externă și înregistrare (microcipare) a câinilor cu\fără stăpân din or. Codru300 000,00 MDLor.Codru (mun. Chişinău)
str.Costiujeni, 8
01.04.2026 → 31.12.2026Nereușită
2Servicii de capturare, transportare a câinilor cu\fără stăpân din orașul Codru200 000,00 MDLor.Codru (mun. Chişinău)
str.Costiujeni, 8
01.04.2026 → 31.12.2026Nereușită
3Servicii de capturare, întreținere și transportare a câinilor agresivi69 000,00 MDLor.Codru (mun. Chişinău)
str.Costiujeni, 8
01.04.2026 → 31.12.2026Nereușită

Documente 4

  • anunț de participare caini 2026.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire17.03.2026
  • caiet de sarcini caini.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire17.03.2026
  • documentatie standart.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire17.03.2026
  • duae.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire17.03.2026

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Nu s-au depus oferte30.03.2026 05:00 UTC
2Nu s-au depus oferte30.03.2026 05:00 UTC
3Nu s-au depus oferte30.03.2026 05:00 UTC