Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1773047014513
Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: ”Lucrări de reparația a drumului principal pe teritoriului cimitirului, piețelei pe str. Karl Marx, lăngă clădirii nr.85-87, trotuarele pe str. N.Gogol și Vokzalinaia în or. Basarabea
Finalizată
Atribuire directă
Valoare estimată
27 590,22 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Rezultat nepublicat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul:
”Lucrări de reparația a drumului principal pe teritoriului cimitirului, piețelei pe str. Karl Marx, lăngă clădirii nr.85-87, trotuarele pe str. N.Gogol și Vokzalinaia în or. Basarabea
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrărilor
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- —
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 57 590,22 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA · 57 590,22 MDL · 2026-03-09 → 2026-12-30 · Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: ”Lucrări de reparația a drumului principal pe terit
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
09.03.2026 · 09:14 UTC
Se primesc oferte
01.03.2026
Executarea contractului
09.03.2026 → 31.12.2026 09:13 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii | 71520000-9 Servicii de supraveghere a lucrărilor | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de Diriginte de santier (supraveghere tehnica) pe obiectul: ”Lucrări de reparația a drumului principal pe teritoriului cimitirului, piețelei pe str. Karl Marx, lăngă clădirii nr.85-87, trotuarele pe str. N.Gogol și Vokzalinaia în or. Basarabeasca, r-l Basarabeasca„. - | 27 590,22 MDL | or.Basarabeasca Karl Marx nr.57 | 09.03.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Documente 1
- 202603091104_ANUNŢ DE PARTICIPARE VALOARE MICĂ.signed.pdf