Finalizată
CPV 39831000-6
Prosoape din hîrtie,
Valoarea lotului
3 000,00
MDL
Atribuit
2 590,00
SRL DENIADI · 11.03.2026 09:52
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
02.03 13:26→ 03.03 17:00
Depunere
03.03 17:00→ 06.03 17:00
Evaluare
09.03 14:10
Examinate
11.03 09:52
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
SRL DENIADI · 2 590,00 MDL · 11.03.2026 09:52
Obiectul achiziției
1
1
Prosoape din hîrtie,
39831000-6
Preparate de spălare
Cantitate: 7 000 Metru
Documentele achiziției
2
DOCX
Anunț procurarea produse curățenie, saci menageri.docx
Anunț de participare · 02.03.2026 13:26
DOCX
Specificația tehnică și de preț.docx
Specificații tehnice · 02.03.2026 13:26
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
15.03.2026 → 31.12.2026
291 z.
Locul executării
mun.Edineţ
Soseaua Bucovinei 1
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă clasa 3983 · în 12 luni: 896 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
187,0020 166,67 MDL
acest lot: 3 000,00 MDL
·în regiunea Edineț: 12
Istoricul autorității
Calcul Tenderi IMSP Spitalul raional Edinet · pe toată perioada94
achiziții
76
cu câștigător
2
nedesfășurate
10
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL Nobil Prest
(236)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3983 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea materialelor de uz gospodaresc
S.R.L. "LEOCONS-PLUS"
813,35
finalizat · atribuit
Produse de uz gospodăresc
SOCIETATEA COMERCIALA "CAROLINA-GUTU" S.R.L.
580,50
finalizat · atribuit
Procurarea materialelor de uz gospodăresc
S.R.L. "POPA V. COM"
947,51
finalizat · atribuit
Tabidez
INTREPRINZATOR INDIVIDUAL "RUBANOVICI ANDREI"
1 050,00
finalizat · atribuit
Procurarea mărfurilor de uz gospodăresc
C.A.P. GLIA
192,50
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.