Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1770878778230
Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga
Anulată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
уточнение технических характеристик
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
769 546,00 MDL
Până la termen
expirat
02.03.2026 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal
al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 769 546,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga · 769 546,00 MDL · 2026-02-12 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
12.02.2026 · 11:03 UTC
Clarificarea condițiilor
12.02.2026 → 25.02.2026 08:00 UTC
Se primesc oferte
25.02.2026 → 02.03.2026 08:00 UTC
Executarea contractului
16.03.2026 → 30.11.2026 07:22 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal
al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga | 769 546,00 MDL | mun.Ceadîr-Lunga мун. Чадыр-Лунга ул. Мичурина, 2 | 16.03.2026 → 30.11.2026 | Anulată |
Documente 7
- anunt-de-participare reparatia interioara a salii de operatie din centrul perinatal.semnat.pdf
Documente cu același titlu: 3
- 12.02.2026 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 12.02.2026 · doar metadate · Original ↗
- 12.02.2026 · doar metadate · Original ↗
- смета- ремонт операц блока перинатального центра рб чадыр лунга.semnat.signed (2).pdf
- aviz de verificare.pdf
- documentatia standart _lucrari.docx
- duae.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 12.02.2026 11:03 UTC |
Modificări oficiale 3
12.02.2026 10:45 UTC
General change of Contract Notice
12.02.2026 11:02 UTC
General change of Contract Notice
12.02.2026 11:03 UTC · Anulare · Anunț de participare
Reparatia interioara a salii de operatie din Centrul Perinatal al IMSP Spitalul Raional Ceadir-Lunga
уточнение технических характеристик