RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1770803745543

Hârtie A4 și Fișă personală de instruire în domeniul securității și sănătății în muncă

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
14 437,50 MDL
Până la termen
expirat
16.02.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Ofertele au fost respinse

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Hârtie A4 echivalent cu marca Multicopy/ Hp/Navigator Fișă personală de instruire în domeniulsecurității și sănătății în muncă

Parametrii achiziției

CPV
3030100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
14 437,50 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Grădina Zoologică · 14 437,50 MDL · 2026-02-11 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
11.02.2026 · 10:12 UTC
Clarificarea condițiilor
11.02.2026 → 13.02.2026 12:00 UTC
Se primesc oferte
13.02.2026 → 16.02.2026 12:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
16.02.2026
Executarea contractului
18.02.2026 → 31.12.2026 09:57 UTC

Obiectele achiziției 2

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Hîrtie A4 30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
35 buc.
2Fișă personală de instruire în domeniulsecurității și sănătății în muncă30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
200 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Hîrtie A4 și Fișă personală de instruire în domeniul securității și sănătății în muncă
Hârtie A4 echivalent cu marca Multicopy/ Hp/Navigator Fișă personală de instruire în domeniulsecurității și sănătății în muncă
14 437,50 MDLmun.Chişinău
bd.Dacia 50/7
18.02.2026 → 31.12.2026Rezultat nestabilit

Documente 2

  • anunt de participare hirtie a4 fise ssm.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire11.02.2026
  • anexe bunuri.docx
    doar metadateCriterii de evaluare11.02.2026

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
Crafti Business SRL10 221,25 MDLÎn examinare16.02.2026 08:57 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Crafti Business SRL10 221,25 MDLOfertele au fost respinse17.02.2026 12:28 UTC

Modificări oficiale 1

11.02.2026 10:12 UTC
General change of Contract Notice

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True