RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1770707785699

Lucrări de reparație a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei

Anulată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

dDOCUMENTE INCARCATE GRESIT

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
1 880 970,68 MDL
Până la termen
expirat
01.03.2026 22:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Lucrări de reparație a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei

Parametrii achiziției

CPV
4545200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
1 880 970,68 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Primaria comunei Mălăiești · 1 880 970,68 MDL · 2026-02-10 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
10.02.2026 · 11:02 UTC
Clarificarea condițiilor
10.02.2026 → 18.02.2026 13:00 UTC
Se primesc oferte
18.02.2026 → 01.03.2026 22:00 UTC
Executarea contractului
16.03.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lucrări de reparație a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
1 unitate

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lucrări de reparație a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei1 880 970,68 MDLs.Mălăieşti (r-l Orhei)
s.Malaiesti r.Orhei
16.03.2026 → 31.12.2026Anulată

Documente 9

  • anunt de participare.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • ds_lucrari.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • duae.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • malaiesti 2026-exd drumuri caiet de sarcini 2 209 473.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • malaiesti 2026-exd siguranta rutiera caiet de sarcini 47 691,44.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • malaiesti 2026-exd siguranta rutiera f.5 47 691,44.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • schema circulatiei rutiere.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • malaiesti 2026-exd drumuri deviz 2 209 473.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026
  • malaiesti 2026-exd siguranta rutiera deviz f7,5,3 47 691,44.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.02.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat10.02.2026 11:02 UTC

Modificări oficiale 3

10.02.2026 07:36 UTC
General change of Contract Notice
10.02.2026 11:01 UTC
General change of Contract Notice
10.02.2026 11:01 UTC · Anulare · Anunț de participare
Lucrări de reparație a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei
dDOCUMENTE INCARCATE GRESIT