Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1770211611036
produse petroliere pentru anul 2026
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
105 000,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
produse petroliere pentru anul 2026
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09100000-0 · Combustibili
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 105 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- ADMINISTRATIA RAIONULUI VULCANESTI · 105 000,00 MDL · 2026-01-26 → 2026-12-30 · produse petroliere pentru anul 2026
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
04.02.2026 · 14:07 UTC
Se primesc oferte
01.01.2026
Desemnarea câștigătorului
04.02.2026
Executarea contractului
26.01.2026 → 31.12.2026 13:31 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | produse petroliere pentru anul 2026 | 09100000-0 Combustibili | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | produse petroliere pentru anul 2026 - | 105 000,00 MDL | or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia) Lenin nr.88 | 26.01.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| S.R.L. "PETROM-MOLDOVA" Prețurile unitare ale câștigătorului: 105 000,00 MDL/buc. | 105 000,00 MDL Suma fără TVA: 126 000,00 | În examinare | 04.02.2026 13:31 UTC |
Modificări oficiale 1
04.02.2026 14:07 UTC · Anulare · Anunț de participare
не верно вписан номер
string
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| S.R.L. "PETROM-MOLDOVA" | 105 000,00 MDL | Anulată | 04.02.2026 13:31 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.