Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1769777242518
Rechizite de birou, inclusiv hârtie pentru copiatoare și imprimante, pentru anul 2026
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
118 269,15 MDL
Până la termen
expirat
09.02.2026 13:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Rechizite de birou, inclusiv hârtie pentru copiatoare și imprimante, pentru anul 2026
Parametrii achiziției
- CPV
- 30 › 30100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 118 269,15 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice · 118 269,15 MDL · 2026-01-30 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.01.2026 · 13:13 UTC
Clarificarea condițiilor
30.01.2026 → 03.02.2026 12:00 UTC
Se primesc oferte
03.02.2026 → 09.02.2026 13:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
09.02.2026
Executarea contractului
13.02.2026 → 31.12.2026 00:00 UTC
Obiectele achiziției 66
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1.1 Hârtie xerox A4 | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 1 250 buc. |
| 2 | 1 | 1.2 Hârtie albă format A3 | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 3 buc. |
| 3 | 1 | 1.3 Hârtie albă format A5 | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 150 buc. |
| 4 | 2 | 2.1 Cerneală albastră pentru ștampile | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 15 buc. |
| 5 | 2 | 2.2 Radieră | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 10 buc. |
| 6 | 2 | 2.3.Creioane simple | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 150 buc. |
| 7 | 2 | 2.4Calculator de birou | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 10 buc. |
| 8 | 2 | 2.5 Pix cu bilă (albastru) | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 250 buc. |
| 9 | 2 | 2.6 Marcher negru cu vopsea specială,grosie scriere 0,6 mm | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 200 buc. |
| 10 | 2 | 2.7 Marcher roz cu vopsea specială,grosie scriere 1-5 mm | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 50 buc. |
| 11 | 2 | 2.8Marcher verde cu vopsea specială,grosie scriere 1-5 mm | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 50 buc. |
| 12 | 2 | 2.9Foarfece | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 25 buc. |
| 13 | 2 | 2.10 Rigla din aliuminiu | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 25 buc. |
| 14 | 2 | 2.11 Ață pentru arhivare | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 20 buc. |
| 15 | 2 | 2.12 Ascuțitoare | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 15 buc. |
| 16 | 2 | 2.13 Perforator | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 5 buc. |
| 17 | 2 | 2.14 Capsator | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 50 buc. |
| 18 | 2 | 2.15 Clame (agrafe)cancelarice nr.2 | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 150 buc. |
| 19 | 2 | 2.16 Clame cancelarice nr.4 | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 10 buc. |
| 20 | 2 | 2.17 Capse pentru capsare nr.24/6 | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 400 buc. |
| 21 | 2 | 2.18 Capse pentru capsare nr.23/13 | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 50 buc. |
| 22 | 2 | 2.19 Binder din metal | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 48 buc. |
| 23 | 2 | 2.20 Decapsator | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 10 buc. |
| 24 | 2 | 2.21 Registr matematice (48 file) | 30190000-7 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou | 50 buc. |
| Afișați mai multe (24 / 66) | ||||
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 Hârtie xerox conform anunțului de participare | 83 331,82 MDL | mun.Chişinău Str.Puskin-51 | 13.02.2026 → 31.12.2026 | Atribuit |
| 2 | Lotul 2. Rechizite de birou conform anunțului de participare | 34 937,33 MDL | mun.Chişinău Str.Puskin-51 | 13.02.2026 → 31.12.2026 | Atribuit |
Documente 8
- achizitii.md - excell.xlsx
- anexa nr.22 specificații tehnice.docx
- anexa nr.23 specificații de preț_.docx
- anunț de participare rechizite de birou.pdf
- anunț de participare.docx
- caiet rechizite de birou.xlsx
- caiet rechizite,hîrtie.xlsx
- declarație de eligibilitate anexa nr. 2.docx
Oferte depuse 3
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| RADOP-OPT SRL | 1 | 69 791,55 MDL | În examinare | 09.02.2026 09:36 UTC |
| Crafti Business SRL | 1 | 76 078,25 MDL | În examinare | 09.02.2026 10:52 UTC |
| Birovits SRL | 2 | 25 240,60 MDL | În examinare | 06.02.2026 14:28 UTC |
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Birovits SRL | 2 | 25 240,60 MDL | Câștigător desemnat | 30.04.2026 10:43 UTC |
| RADOP-OPT SRL | 1 | 69 791,55 MDL | Câștigător desemnat | 30.04.2026 10:42 UTC |
| Crafti Business SRL | 1 | 76 078,25 MDL | Rezultat nedivulgat | 09.02.2026 13:00 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 2
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| RADOP-OPT SRL | 1 | 69 791,55 MDL | Contract în pregătire | 30.04.2026 10:43 UTC |
| Birovits SRL | 2 | 25 240,60 MDL | Contract în pregătire | 30.04.2026 10:43 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.