Finalizată
CPV 24300000-7
LOT 1.14 Albastru de metilen
Valoarea lotului
480,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
23.01 16:45→ 07.02 11:57
Depunere
07.02 11:57→ 22.02 12:57
Evaluare
22.02 12:57
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
grad de puritate - chimic pur.
24300000-7
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Cantitate: 60 Gram
Documentele achiziției
5anexe 22-23
Specificații tehnice · 23.01.2026 16:45
Anunt de participare Produse chimice, Reactivi, Reagenti modificat 20.01
Specificații tehnice · 23.01.2026 16:45
Bon comanda
Specificații tehnice · 23.01.2026 16:45
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3) (10)
Specificații tehnice · 23.01.2026 16:45
duae cop (4)
Specificații tehnice · 23.01.2026 16:45
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
15.02.2026 → 25.12.2026
313 z.
Locul executării
mun.Chişinău
mun. Chișinău, str. Grenoble, 128 U
mun. Chișinău, str. Grenoble, 128 U
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 24300000 · în 12 luni: 210 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
266,00217 905,00 MDL
acest lot: 480,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 88
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.P. Centrul Republican de Diagnostică Veterinară · pe toată perioada106
achiziții
53
cu câștigător
0
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
GBG-MLD SRL
(330)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 2430 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
LOT 1 Acid sulfuric standard titru 0,1N, fixanal (LTPA)
800,00
ofertare până 07.09 10:00
LOT 2 Acid acetic standard titru 0,1N, fixanal (LTPA)
400,00
ofertare până 07.09 10:00
LOT 3 Albastru de bromfenol (LTPA)
35,00
ofertare până 07.09 10:00
LOT 4 Standard de oxidabilitate. Soluție pentru determinarea oxidabilității în alcool etilic rectificat (LTPA)
2 400,00
ofertare până 07.09 10:00
LOT 5 Hexane (M. Manole,4)
3 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.