RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1767346996649

Servicii de deszăpezire

Nu a avut loc Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
2 200 000,00 MDL
Până la termen
expirat
26.01.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de deszăpezire

Parametrii achiziției

CPV
9090620000-9 · Servicii de deszăpezire
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
2 200 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
ÎM Regia EXDRUPO · 2 200 000,00 MDL · 2026-01-02 → 2026-04-29
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
26.01.2026 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
02.01.2026 → 14.01.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
14.01.2026 → 26.01.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
28.01.2026 → 29.04.2026 08:43 UTC

Obiectele achiziției 3

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de curățare90620000-9
Servicii de deszăpezire
1 000 oră
2Servicii de presurare90620000-9
Servicii de deszăpezire
1 000 oră
3Staționare90620000-9
Servicii de deszăpezire
500 oră

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de deszăpezire2 200 000,00 MDLmun.Chişinău
str.Varnița, 22
28.01.2026 → 29.04.2026Nereușită

Documente 3

  • doumentația standard.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire02.01.2026
  • duae.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire02.01.2026
  • anunț de participare.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire02.01.2026

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte26.01.2026 07:00 UTC