Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1765201189486
Hîrtie de birou/ Hîrtie termo
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
226 000,00 MDL
Până la termen
expirat
02.01.2026 06:30 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Hîrtie de birou/ Hîrtie termo
Parametrii achiziției
- CPV
- 30 › 30100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 226 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Aeroportul International Chisinau · 226 000,00 MDL · 2025-12-08 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
12.12.2025 · 13:41 UTC
Clarificarea condițiilor
08.12.2025 → 19.12.2025 09:00 UTC
Se primesc oferte
19.12.2025 → 02.01.2026 06:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
02.01.2026
Executarea contractului
21.01.2026 → 30.12.2026 06:00 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Hîrtie de birou | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 1 520 buc. |
| 2 | 2 | Hîrtie termo | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 5 900 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hîrtie de birou | 93 500,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 21.01.2026 → 30.12.2026 | Atribuit |
| 2 | Hîrtie termo | 132 500,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 21.01.2026 → 30.12.2026 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 1
12.12.2025 13:41 UTC · Parametrii tehnici 80mm × 150m
Vă rugăm să indicați densitatea hârtiei și diametrul ruloului pentru poz. „Hârtie termică în rolă 80mm x 150m (diametrul buclei – 18 mm)
Răspunsul autorității: Pentru poziția „Hârtie termică în rolă 80 mm x 150 m (diametrul buclei – 18 mm)”, specificațiile tehnice sunt următoarele:
Densitatea hârtiei: 55 g/m²
Diametrul ruloului: 8,0 – 8,5 cm.
Documente 15
- 2 anunt de participare hîrtie a4.pdf
Documente cu același titlu: 3
- 08.12.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 3 specificații tehnice anexa 22.docx
Documente cu același titlu: 3
- 08.12.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 4 specificatia de pret anexa 23.docx
Documente cu același titlu: 3
- 08.12.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 08.12.2025 · doar metadate · Original ↗
- 5 cerere de participare anexa 7.docx
- 6 garanție de ofertă anexa 9.docx
- 7 documente standart anexa 5.docx
- 8 declarație privind valabilitatea oferte anexa 8.docx
- 9 garanția de bună execuție anexa 10.docx
- 10 model - contract.docx
Oferte depuse 4
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Birovits SRL | 1 | 101 526,60 MDL | În examinare | 30.12.2025 14:39 UTC |
| Crafti Business SRL | 1 | 83 184,00 MDL | În examinare | 02.01.2026 02:52 UTC |
| RADOP-OPT SRL | 1 | 81 959,00 MDL | În examinare | 01.01.2026 16:26 UTC |
| RADOP-OPT SRL | 2 | 123 072,50 MDL | În examinare | 01.01.2026 16:26 UTC |
Decizii de atribuire 4
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| RADOP-OPT SRL | 1 | 81 959,00 MDL | Câștigător desemnat | 29.01.2026 08:17 UTC |
| Crafti Business SRL | 1 | 83 184,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 02.01.2026 06:30 UTC |
| Birovits SRL | 1 | 101 526,60 MDL | Rezultat nedivulgat | 02.01.2026 06:30 UTC |
| RADOP-OPT SRL | 2 | 123 072,50 MDL | Câștigător desemnat | 29.01.2026 08:18 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 2
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| RADOP-OPT SRL | 1 | 81 959,00 MDL | Contract în pregătire | 29.01.2026 08:17 UTC |
| RADOP-OPT SRL | 2 | 123 072,50 MDL | Contract în pregătire | 29.01.2026 08:18 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.