Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1762851333786
Serviciilor de deszăpezire
Nu a avut loc
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
2 200 000,00 MDL
Până la termen
expirat
02.12.2025 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Serviciilor de deszăpezire
Parametrii achiziției
- CPV
- 90 › 90620000-9 · Servicii de deszăpezire
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 2 200 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- ÎM Regia EXDRUPO · 2 200 000,00 MDL · 2025-11-11 → 2026-04-29
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.12.2025 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
11.11.2025 → 21.11.2025 07:00 UTC
Se primesc oferte
21.11.2025 → 02.12.2025 07:00 UTC
Executarea contractului
04.12.2025 → 29.04.2026 07:56 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de curățare | 90620000-9 Servicii de deszăpezire | 1 000 oră |
| 2 | Servicii de presurare | 90620000-9 Servicii de deszăpezire | 1 000 oră |
| 3 | Staționare | 90620000-9 Servicii de deszăpezire | 500 oră |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Serviciilor de deszăpezire | 2 200 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Varnița, 22 | 04.12.2025 → 29.04.2026 | Nereușită |
Documente 3
- anunț de participare.semnat.pdf
- doumentația standard.semnat.pdf
- duae.semnat.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 02.12.2025 07:00 UTC |