Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1762529148201
Produse informative şi de promovare: materiale informative, materiale textile promoționale și materiale video
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
110 000,00 MDL
Până la termen
expirat
15.11.2025 13:15 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
5
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Produse informative şi de promovare: materiale informative, materiale textile promoționale și materiale video
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 110 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC) · 110 000,00 MDL · 2025-11-07 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
11.11.2025 · 13:15 UTC
Clarificarea condițiilor
07.11.2025 → 12.11.2025 13:15 UTC
Se primesc oferte
12.11.2025 → 15.11.2025 13:15 UTC
Desemnarea câștigătorului
15.11.2025
Executarea contractului
24.11.2025 → 15.12.2025 15:30 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Materiale informative | 39294100-0 Produse informative şi de promovare | 1 buc. |
| 2 | 2 | Materiale textile promoționale | 39294100-0 Produse informative şi de promovare | 1 buc. |
| 3 | 3 | Video animat | 39294100-0 Produse informative şi de promovare | 1 buc. |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale informative | 75 000,00 MDL | mun.Chişinău Burebista, 93 | 24.11.2025 → 15.12.2025 | Atribuit |
| 2 | Materiale textile promoționale | 30 000,00 MDL | mun.Chişinău Burebista, 93 | 24.11.2025 → 15.12.2025 | Atribuit |
| 3 | Video animat | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău Burebista, 93 | 24.11.2025 → 15.12.2025 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 6
08.11.2025 08:09 UTC · Lotul nr. 2 - Materiale textile promoționale
Caiet de satcini pentru lotul dat este deteriorat
Răspunsul autorității: Pentru a evita erori similare, a fost încărcată varianta PDF a documentului. Vă rugăm să verificați.
Vă mulțumim pentru clarificare.
10.11.2025 14:21 UTC · Design
Buna ziua
Design-ul il elaboram noi sau il aveti deja gata?
Răspunsul autorității: Vă rugăm să specificați la care lot se referă întrebarea dumneavoastră, pentru că în momentul de față nu este clar. Vă mulțumim anticipat!
10.11.2025 18:22 UTC · clarificari
Buna ziua
In caietul de sarcini pentru lotul 1 la Afise si Insigne, este indicata destinatia pentru cabinete medicale, farmacii, scoli, primarii;
Livrarea o sa fie intr-o locatie sau la mai multe?
Răspunsul autorității: Livrarea va fi efectuată la o singură adresă: or. Chișinău, strada Burebista 93.
10.11.2025 18:24 UTC · Design
Design pentru materiale poligrafice: pliante, brosuri, afise, roll upuri trebuie sa elaboram noi?
Răspunsul autorității: Conform caietului de sarcini anexat ,,Firma contractată este responsabilă de elaborarea conținutului, machetare, designul grafic, realizarea și tipărirea materialelor, inclusiv text, imagini, layout și elemente vizuale, toate supuse aprobării Unității de Coordonare a Screeningului de Col Uterin înainte de producție. Această prevedere se aplică tuturor materialelor incluse în prezentul caiet de sarcini, indiferent de format sau tip (pliante, broșuri, afișe, stickere, banere, carnete, insigne etc.).”
11.11.2025 07:35 UTC · Insigna
Referitor la insigne, concretizati marime, anesati poza. Reesind din pret insigna nu poate fi din metal cu pin tip fluturas.
Răspunsul autorității: Insigne, cerințe tehnice: material - aliaj metalic emailat, prindere pin tip fluturaș, finisaj lucios, dimensiuni 2 cm.
11.11.2025 13:04 UTC · Insigne
Adaugati va rog poza pentru insigne.
Răspunsul autorității: Pozele au fost adaugate.
Documente 10
- anunț de participare_valoare mică (27).semnat.pdf
- anunț de participare_valoare mică.docx
- caiet de sarcini - cerințe generale.docx
- an_2_870_md.docx
- lot 1 caiet de sarcini materiale de printat.docx
- lot 2 caiet de sarcini textile.docx
- lot 3 caiet de sarcini video.docx
- lot 2 caiet de sarcini textile.pdf
- insigna 1.jpg
- insigna 2.jpg
Oferte depuse 5
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| ASHADETARE | 3 | 6 250,00 MDL | În examinare | 14.11.2025 15:56 UTC |
| ASHADETARE | 2 | 37 500,00 MDL | În examinare | 14.11.2025 15:57 UTC |
| TANAVIUS S.R.L. | 1 | 385 100,00 MDL | În examinare | 14.11.2025 15:39 UTC |
| ASHADETARE | 1 | 94 375,00 MDL | În examinare | 14.11.2025 15:57 UTC |
| Artpoligraf | 1 | 68 264,00 MDL | În examinare | 14.11.2025 08:04 UTC |
Decizii de atribuire 5
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Artpoligraf | 1 | 68 264,00 MDL | Câștigător desemnat | 25.11.2025 08:59 UTC |
| ASHADETARE | 1 | 94 375,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 15.11.2025 13:15 UTC |
| TANAVIUS S.R.L. | 1 | 385 100,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 15.11.2025 13:15 UTC |
| ASHADETARE | 2 | 37 500,00 MDL | Câștigător desemnat | 25.11.2025 09:13 UTC |
| ASHADETARE | 3 | 6 250,00 MDL | Câștigător desemnat | 25.11.2025 09:13 UTC |
Modificări oficiale 2
10.11.2025 06:35 UTC
General change of Contract Notice
11.11.2025 13:15 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 3
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Artpoligraf | 1 | 68 264,00 MDL | Contract în pregătire | 06.01.2026 08:28 UTC |
| ASHADETARE | 2 | 37 500,00 MDL | Contract în pregătire | 06.01.2026 08:28 UTC |
| ASHADETARE | 3 | 6 250,00 MDL | Contract în pregătire | 06.01.2026 08:28 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.