Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1761658063440
Achiziționarea echipamentelor IT și perifericelor pentru birou
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
440 000,00 MDL
Până la termen
expirat
12.11.2025 08:00 UTC
Loturi
5
Oferte depuse
8
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Decizia se examinează
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achiziționarea echipamentelor IT și perifericelor pentru birou
Parametrii achiziției
- CPV
- 30 › 30200000-1 · Echipament şi accesorii pentru computer
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 440 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- UCIPE · 440 000,00 MDL · 2025-10-28 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.10.2025 · 07:05 UTC
Clarificarea condițiilor
28.10.2025 → 04.11.2025 08:00 UTC
Se primesc oferte
04.11.2025 → 12.11.2025 08:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
12.11.2025
Executarea contractului
12.11.2025 → 31.12.2025 00:00 UTC
Obiectele achiziției 5
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Imprimante | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 5 buc. |
| 2 | 2 | Căști cu microfon | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 10 buc. |
| 3 | 3 | Televizor | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 2 buc. |
| 4 | 4 | Laptop | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 1 buc. |
| 5 | 5 | All-in-One PC | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 10 buc. |
Loturi 5
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Imprimante | 75 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Alecu Russo, bl1A, of. 163 | 12.11.2025 → 31.12.2025 | Rezultat nestabilit |
| 2 | Căști cu microfon | 10 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Alecu Russo, bl1A, of. 163 | 12.11.2025 → 31.12.2025 | Rezultat nestabilit |
| 3 | Televizor | 40 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Alecu Russo, bl1A, of. 163 | 12.11.2025 → 31.12.2025 | Rezultat nestabilit |
| 4 | Laptop | 15 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Alecu Russo, bl1A, of. 163 | 12.11.2025 → 30.12.2025 | Rezultat nestabilit |
| 5 | All-in-One PC | 300 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Alecu Russo, bl1A, of. 163 | 12.11.2025 → 31.12.2025 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 4
29.10.2025 13:00 UTC · documente solicitate la prezentarea ofertei
Buna ziua. Ce documente sunt necesare de a fi prezentate la de deunerea ofertelor? Doar cele indicate in word-ul anexe.docs, sau mai sunt necesare si alte documente?
Răspunsul autorității: Stimate ofertant,
Vă rugăm ca, la depunerea ofertei, să vă conformați cerințelor prevăzute în Anunțul de participare publicat pe platforma MTender, precum și documentelor și formularelor indicate în fișierul „Anexe.docx”, care fac parte integrantă din documentația de atribuire.
29.10.2025 13:40 UTC · Documente solicitate
Stimată autoritate contractantă,
În fișa de date a achiziției se menționează că produsele software Microsoft trebuie să fie furnizate exclusiv prin distribuitorul oficial din Republica Moldova. Considerăm că această cerință limitează nejustificat accesul operatorilor economici la procedură și contravine principiilor concurenței loiale, tratamentului egal și nediscriminării, prevăzute de art. 2 din Legea nr. 183/2012 privind concurența și art. 7 alin. (2) și art. 26 din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice.
Impunerea unui singur canal de distribuție echivalează cu favorizarea unui operator economic și restrângerea artificială a concurenței, fără o justificare tehnică sau juridică obiectivă.
În acest sens, vă solicităm respectuos modificarea caietului de sarcini, sa scoateti aceasta cerinta, astfel încât să permită livrarea produselor Microsoft, pentru a asigura participarea liberă și concurențială a tuturor operatorilor economici.
Totodată, atragem atenția că menținerea acestor cerințe restrictive poate constitui o încălcare a prevederilor Legii nr. 183/2012 privind concurența, fapt ce poate atrage sesizarea și intervenția Consiliului Concurenței, în vederea examinării unei posibile limitări nejustificate a concurenței pe piața relevantă și a aplicării măsurilor prevăzute de lege.
Răspunsul autorității: timate ofertant,
Cerința ca produsele software Microsoft să fie furnizate prin distribuitor autorizat în Republica Moldova a fost introdusă pentru a asigura autenticitatea licențelor, proveniența legală a produselor și respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform prevederilor Legii nr. 131/2015 privind achizițiile publice și Legii nr. 183/2012 privind concurența.
Această condiție nu are scopul de a restricționa concurența, ci de a garanta că produsele livrate sunt originale și conforme cu regimul de licențiere Microsoft. Orice ofertant poate demonstra conformitatea licențelor prin documente emise de distribuitorul autorizat sau alte surse oficiale Microsoft.
29.10.2025 13:45 UTC · Sistem de Operare 11 (optional)
Va rog sa faceti claritate ce se intelege prin cuvintul optional. Este nevoie de windows licentiat sau nu este nevoie? Rugam sa faceti modificarile necesare si in caietul de sarcini.
Răspunsul autorității: Stimate ofertant,
Prin termenul „opțional” din documentația de atribuire se înțelege că licența Windows nu este obligatorie, ci poate fi inclusă la discreția ofertantului, în funcție de oferta tehnică și prețul propus.
30.10.2025 10:44 UTC · Sistem de Operare 11 (optional)
Sa intelegem ca Dvs solicitati document pentru soft licentiat emis doar de distribuitorul oficial, care este doar 1, prin aceasta actiune limitand posibilitatea de a participa si alti agenti economici, dar acest soft nu este obligatoriu? Office nu se poate de instalat pe un computer care nu are windows, sau le puneti ambele ca optiune sau obligatorii. Modificati cerintele caietului de sarcini.
Răspunsul autorității: Stimate participant,
Observăm că mesajul Dvs. sugerează că ar fi imposibilă livrarea unui calculator fără o licență separată de Microsoft Office. Aceasta ar fi echivalent cu a afirma că un calculator nu poate funcționa fără un UPS.
Dorim să subliniem că solicitarea noastră privind licențele are drept scop asigurarea conformității cu cerințele legale și prevenirea instalării de software nelicențiat, fără a restrânge posibilitatea de participare a altor operatori economici care pot furniza software echivalent și licențiat corespunzător.
Documente 4
- anexe.docx
- cs tehnica de calcul.pdf
- duae.doc
- anunț de participare.docx
Oferte depuse 8
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| BTS PRO | 3 | 29 610,00 MDL | În examinare | 11.11.2025 13:28 UTC |
| BTS PRO | 2 | 6 450,00 MDL | În examinare | 11.11.2025 13:28 UTC |
| BTS PRO | 5 | 178 800,00 MDL | În examinare | 11.11.2025 13:28 UTC |
| Rapid Link SRL | 5 | 270 000,00 MDL | În examinare | 12.11.2025 07:49 UTC |
| TRIOMAC SRL | 2 | 4 900,00 MDL | În examinare | 12.11.2025 07:15 UTC |
| BTS PRO | 4 | 9 315,00 MDL | În examinare | 11.11.2025 13:28 UTC |
| BTS PRO | 1 | 55 825,00 MDL | În examinare | 11.11.2025 13:28 UTC |
| TRIOMAC SRL | 4 | 14 535,00 MDL | În examinare | 12.11.2025 07:16 UTC |
Decizii de atribuire 8
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| BTS PRO | 4 | 9 315,00 MDL | Decizia se examinează | 12.11.2025 08:00 UTC |
| TRIOMAC SRL | 4 | 14 535,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 12.11.2025 08:00 UTC |
| TRIOMAC SRL | 2 | 4 900,00 MDL | Decizia se examinează | 12.11.2025 08:00 UTC |
| BTS PRO | 2 | 6 450,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 12.11.2025 08:00 UTC |
| BTS PRO | 5 | 178 800,00 MDL | Decizia se examinează | 12.11.2025 08:00 UTC |
| Rapid Link SRL | 5 | 270 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 12.11.2025 08:00 UTC |
| BTS PRO | 3 | 29 610,00 MDL | Decizia se examinează | 12.11.2025 08:00 UTC |
| BTS PRO | 1 | 55 825,00 MDL | Decizia se examinează | 12.11.2025 08:00 UTC |
Modificări oficiale 1
30.10.2025 07:05 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True